Скасувати чи продовжити? Стало відомим рішення ЄС щодо санкцій проти РФ

За рішенням Ради ЄС санкції продовжені ще на півроку і будуть діяти до 15 березня 2018.

Ілюстрація:Факти - ICTVРада Європейського Союзу офіційно продовжила на півроку адресні санкції проти персон і організацій, котрі підривають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України. Про це повідомляється на сайті Ради ЄС, передають Патріоти України.

Таким чином, санкції будуть в силі до 15 березня 2018 року.

"Рада продовжила обмежувальні заходи відносно дій, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України ще на шість місяців", - сказано в повідомленні.

Попереднє продовження санкцій проти Росії відбулося 13 березня 2017 року до 15 вересня 2017 року. Обмежувальні заходи включають заморожування активів фізичних і юридичних осіб і заборону на поїздки в країни ЄС.

Згідно з постановою Ради, обмежувальні заходи застосовуються до 149 осіб і 38 суб'єктів.

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...

Можна, звісно, знов обмежитись "стурбованістю": Волкер попереджає світ про новий стратегічний наступ Путіна на Україну

вівторок, 18 лютий 2020, 22:35

Стратегічною метою Росії в Україні є поява послужливої влади, яка матиме проросійський вектор. Про це заявив колишній спецпредставник США по Україні Курт Волкер в інтерв’ю "Європейській правді", зазначають Патріоти України. . "Росія має стратегічну м...