
Комп'ютерні системи атомних і енергетичних компаній США, що відповідають за питання бізнесу й адміністрування, зазнали кібератаки з боку хакерів, що діяли в інтересах уряду Росії. Про це пише The Washington Post із посиланням на американські урядові джерела, передають Патріоти України.
При цьому видання уточнює, що свідчень того, що саме контрольні центри управління атомними електростанціями були об'єктом атак, немає, проте хакери хотіли отримати доступ до систем, що містить інформацію про персонал компаній.
Джерела зазначають, що в Агентстві національної безпеки (АНБ) США прийшли до висновку, що за цією кібератакою на американські енергокомпанії могла стояти ФСБ.
"Водночас кібервторгнення може бути ознакою того, що Росія прагне закласти фундамент для більш руйнівних зломів", - вказує видання.
У самому АНБ від коментарів із приводу інциденту відмовилися.
Нагадаємо, 7 липня про кібератаки Росії на американські АЕС повідомив Bloomberg.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою