"Скрепний Сталінград": Під виглядом недобитків Гіві до Горлівки зайшло підкріплення з кадрових російських військ, - мережа

Загроза падіння напівоточеної Горлівки, а разом з нею і всього донецького фронту спонукала Кремль знов перекидати свіжі сили власної професійної армії.

Окупована Горлівка. Фото: РБК.

Раніше повідомлялося, що в окуповану Горлівку, після загострення ситуації, зайшли бойовики з бригади «Сомалі». Насправді, під виглядом даної бригади, зайшли кадрові військові з РФ. Про це повідомляють очевидці в соціальних мережах, передають Патріоти України.

«Сосед на днях рассказывал ( у него сын воюет), что в Горловку под видом сомали пришли кадровые рфяне, склонен поверить его словам, раз описанная ниже ху*ня начала происходить. Люди, неужели вы оглохли совсем? или вам удобней жить в паралельной вселенной, где 80й снаряд летит 8км», — написав місцевий житель.

Орфографія і пунктуація автора збережені.


Тепер не вийде "сухим з води": Cуд Нью-Йорка попередньо визнав Трампа винним у шахрайстві

середа, 27 вересень 2023, 8:33

Як пише Bloomberg, суд Нью-Йорка визнав, що колишній президент США Дональд Трамп міг скоїти шахрайство, пов’язане з перебільшенням своїх статків у фінансовій звітності з метою отримання більших і вигідніших кредитів. Суддя суду округу Мангеттен Артур Е...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 27 вересня

середа, 27 вересень 2023, 8:15

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону та наступальні дії. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 27.09.24 орієнтовно становлять: