Скрепи "клацають зубами": У РПЦ відреагували на заяву Константинополя про закінчення існування УПЦ МП

Варто розуміти, що нахабно "послати" Вселенського патріарха, як звикли Кремль і Москва в цілому, РПЦ просто не може, через перспективу відлучення та анафеми.

Глава РПЦ патріарх Кирило. Ілюстрація:vesti.ru

РПЦ вважає неадекватними заяви Вселенського патріархату про припинення існування Української православної церкви Московського патріархату. Про це заявив прес-секретар Патріарха Московського Кирила Олександр Волков, передають Патріоти України.

"Звучать дуже тривожні заяви архієпископа Іова (Гечі). Ми серйозно стурбовані станом його душевного і духовного здоров'я", - сказав Волков.

Також Волков додав, що в разі потреби в РПЦ готові "допомогти побратимові в лікуванні".

Як повідомлялося раніше, 2 листопада 2018 року в Константинополі заявили, що Української православної церкви Московського патріархату більше не існує.

Російські пропагандисти заявили, що символ Z придумав Сталін в 1941 році - насправді ним позначено абзац (відео)

середа, 30 листопад 2022, 8:47

Російські пропагандисти намагаються вигадати нові сенси для своєї окупаційної символіки, щоб надати їй більшої значущості. Так, кореспондент телеканалу "Звезда" видав, що символ Z нібито вигадав Йосип Сталін, передають Патріоти України. Його пропаганди...

У МЗС Польщі попередили НАТО про серйозну помилку, якої вони припускаються: До чого тут Китай та Росія

середа, 30 листопад 2022, 8:29

"У минулому наші партнери поставили себе та інших у залежність від критичної енергетичної інфраструктури Росії. Зараз ми маємо такі сигнали також і з Китаю, якщо брати до уваги ситуацію в різні європейські сезони, які також мають військове значення", –...