Скрепи плачуть: Клінтон рекордно відірвалася від фаворита Путіна на виборах США

По рейтингу Трампа вдарив скандал після публікації відеозапису, на якому він зневажливо говорив про жінок.

Хіларі Клінтон. Фото: ЖЖКандидат у президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон серйозно відірвалася від кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа за рівнем електоральної підтримки. На це вказують опитування, проведеного ABC News і Washington Post, передають Патріоти України.

Клінтон вже випереджає Трампа на 12%. За неї готові віддати голоси 50%, тоді як за Трампа тільки 38%. Ще 5% підтримують Гаррі Джонсона, а 2% Джилла Стейна. Відрив вперше став таким значним, до цього він становив не більше 5%.

Найбільше по рейтингу Трампа вдарив скандал після публікації відеозапису, на якому він зневажливо говорив про жінок, а потім звинувачення кандидата "республіканців у домаганнях". Свою роль зіграли і інші різкі висловлювання Трампа в останні тижні.

Улюблений політолог Путіна розмріявся, що новий канцлер Німеччини визнає Крим російським

понеділок, 27 вересень 2021, 21:15

Російський політолог Сергій Марков заявив, нібито влада Німеччини щиро виступає проти возз'єднання Криму з Росією, оскільки боїться, що далі будуть перекроєні і інші кордони в Європі, передають Патріоти України. Політолог заявив, що політики з Німеччин...

"Северный поток-2 в опасности!": У Москві "кіпіш" через ймовірний вхід "зелених" у нову владну коаліцію Німеччини

понеділок, 27 вересень 2021, 20:58

«Если с зелёными никто не вступит в союз, то проблема отпадёт сама собой. Первую роль в новом правительстве будет играть блок ХДС/СС или СДПГ. Не исключен и вариант, при котором они объединятся, благодаря чему социал-демократы получат больше мест в каб...