Скрепи проти: Верховний Суд об’єднав два позови УПЦ МП проти томосу

Рішення було прийнято у вівторок під час розгляду справи за позовом єпископа Макарівського УПЦ МП Юрія Харона до Верховної Ради.
Суд вирішив, що справи дуже схожі. Ілюстрація: РБК.

Верховний Суд України об’єднав в одне провадження дві справи за позовами до Верховної Ради про визнання протиправною та скасування постанови парламенту від 19 квітня щодо підтримки звернення президента України до вселенського патріарха Варфоломія про надання томосу Православній церкві в Україні. Про це повідомляє прес-служба ВС, передають Патріоти України.

Рішення було прийнято у вівторок під час розгляду справи за позовом єпископа Макарівського УПЦ МП Юрія Харона до Верховної Ради. Таким чином суд задовольнив клопотання представника позивача про об’єднання цієї справи та справи за позовом організації "Релігійна громада Української православної церкви при храмі на ім'я Святителя Миколая Бердянської Єпархії міста Бердянська Запорізької області".

Своє прохання представник позивача мотивував тим, що в цих справах аналогічні вимоги та один і той самий відповідач. "Об’єднані справи передано на розгляд судді-доповідачу Володимиру Кравчуку, який раніше за інших суддів Касаційного адміністративного суду Верховного Суду відкрив провадження у справі № П/9901/801/18. У провадженні Верховного Суду є три позови до Верховної Ради України з аналогічними вимогами від різних позивачів", - додали у прес-службі.

Коли закінчиться війна в Україні: Зеленський назвав кілька факторів

середа, 6 липень 2022, 18:44

Тривалість війни та терміни повернення українців на Батьківщину залежать від кількох факторів. Про це заявив президент України Володимир Зеленський на спільному з прем'єр-міністром Ірландії Міхолом Мартіном брифінгу у Києві, передають Патріоти України....

Студенти, волонтери та спортсмени: Хто законно може виїхати з України за кордон під час війни

середа, 6 липень 2022, 18:35

У воєнний час в Україні продовжує діяти заборона на виїзд із країни чоловіків призовного віку від 18 до 60 років, через що стали неможливими відрядження та поїздки за особистими обставинами для цієї категорії громадян України, передають Патріоти Україн...