Скрепи проти: Верховний Суд об’єднав два позови УПЦ МП проти томосу

Рішення було прийнято у вівторок під час розгляду справи за позовом єпископа Макарівського УПЦ МП Юрія Харона до Верховної Ради.
Суд вирішив, що справи дуже схожі. Ілюстрація: РБК.

Верховний Суд України об’єднав в одне провадження дві справи за позовами до Верховної Ради про визнання протиправною та скасування постанови парламенту від 19 квітня щодо підтримки звернення президента України до вселенського патріарха Варфоломія про надання томосу Православній церкві в Україні. Про це повідомляє прес-служба ВС, передають Патріоти України.

Рішення було прийнято у вівторок під час розгляду справи за позовом єпископа Макарівського УПЦ МП Юрія Харона до Верховної Ради. Таким чином суд задовольнив клопотання представника позивача про об’єднання цієї справи та справи за позовом організації "Релігійна громада Української православної церкви при храмі на ім'я Святителя Миколая Бердянської Єпархії міста Бердянська Запорізької області".

Своє прохання представник позивача мотивував тим, що в цих справах аналогічні вимоги та один і той самий відповідач. "Об’єднані справи передано на розгляд судді-доповідачу Володимиру Кравчуку, який раніше за інших суддів Касаційного адміністративного суду Верховного Суду відкрив провадження у справі № П/9901/801/18. У провадженні Верховного Суду є три позови до Верховної Ради України з аналогічними вимогами від різних позивачів", - додали у прес-службі.

РФ ПОЧАЛА ВЕЛИКУ АТАКУ - КИНУТЬ 170 тис, Пригожина НАКРИЛИ ВОГНЕМ ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

Д. Снєгирьов,ГІ "Права Справа", ЗСУ,ПВК "Вагнер",РФ,Путін, дефіцит снарядів,Гіркіним, Пригожиним. В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до л...

Лівобережна Херсонщина - під вогневим контролем ЗСУ: які є варіанти деокупації регіону

субота, 4 лютий 2023, 16:57

Варто зазначити, що російські соцмережі вже відкрито заявляють про те, що очікують нових десантних операцій ЗСУ в районі Кінбурнської коси та Нової Каховки. Одним із способів звільнення лівобережної частини Херсонської області може бути не лише завданн...