"Ми готові допомогти, і моя пропозиція була скласти щось на кшталт "плану Маршала" - понад 100 млрд євро. Хоча 30 млрд євро вже є, але ці гроші не можна застосувати тому, що Україна не здійснює реформ. Не буде грошей без реформ. Ось така умова", - заявив німецький депутат.
На його думку, Україна повинна спочатку зробити те, що називається "домашньою роботою", оскільки в Німеччині "є велике розчарування з приводу того, що не вистачає реформ". "Потрібна негайна політична і адміністративна реформа. Немає вже ніяких ілюзій. І все те, що відбувається в Україні - піддається дуже потужному моніторингу", - заявив Карл-Георг Вельман.
Депутат Бундестагу також відповів на пряме запитання з приводу того, що буде ознакою того, що відбулися реформ.
"По-перше, буде судова реформа - це наріжний камінь. Незалежні судді, незалежні прокурори - це перше. І ми повинні дійсно отримати суттєві європейські реформи в Україні. Нам потрібні надійні структури, надійний уряд.
Дуже багато ми чуємо, що є стурбованість з приводу того, що йде у відставку діючий прем'єр, призначають нового - треба, щоб слова стали нарешті дією", - заявив депутат Бундестагу.
Раніше США озвучили чотири головні вимоги до нового прем'єр-міністра України. Причому американців цікавить не прізвище майбутнього голови уряду, а зміна самої системи.
У свою чергу голова Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард заявила про те, що їй нічого не відомо про боротьбу з корупцією в Україні останнім часом. А це ключова умова для продовження програми співпраці з МВФ.
Російські окупаційні війська намагаються навести понтонні переправи для бронетехніки через річку Оскіл, створюючи умови для оточення або штурму міста Куп’янськ на Харківщині. Про це у телеефірі повідомив речник ОТУ "Харків" Павло Шамшин, передають Патр...
За лаштунками політики адміністрації США республіканці вже кілька місяців намагаються схилити президента Дональда Трампа до більш жорсткої позиції щодо Росії. Центральною фігурою в цих зусиллях є спецпредставник з питань України та РФ Кіт Келлог.Також ...