"Ми готові допомогти, і моя пропозиція була скласти щось на кшталт "плану Маршала" - понад 100 млрд євро. Хоча 30 млрд євро вже є, але ці гроші не можна застосувати тому, що Україна не здійснює реформ. Не буде грошей без реформ. Ось така умова", - заявив німецький депутат.
На його думку, Україна повинна спочатку зробити те, що називається "домашньою роботою", оскільки в Німеччині "є велике розчарування з приводу того, що не вистачає реформ". "Потрібна негайна політична і адміністративна реформа. Немає вже ніяких ілюзій. І все те, що відбувається в Україні - піддається дуже потужному моніторингу", - заявив Карл-Георг Вельман.
Депутат Бундестагу також відповів на пряме запитання з приводу того, що буде ознакою того, що відбулися реформ.
"По-перше, буде судова реформа - це наріжний камінь. Незалежні судді, незалежні прокурори - це перше. І ми повинні дійсно отримати суттєві європейські реформи в Україні. Нам потрібні надійні структури, надійний уряд.
Дуже багато ми чуємо, що є стурбованість з приводу того, що йде у відставку діючий прем'єр, призначають нового - треба, щоб слова стали нарешті дією", - заявив депутат Бундестагу.
Раніше США озвучили чотири головні вимоги до нового прем'єр-міністра України. Причому американців цікавить не прізвище майбутнього голови уряду, а зміна самої системи.
У свою чергу голова Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард заявила про те, що їй нічого не відомо про боротьбу з корупцією в Україні останнім часом. А це ключова умова для продовження програми співпраці з МВФ.
Вищий антикорупційний суд (ВАКС) відпустив директора компанії, яка постачала продукти харчування до Збройних Сил України, обравши для нього запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 1,2 млн грн. Таке рішення слідчий суддя ВАКС ухвалив 9 квітня, задо...
Бійці 225-го Окремого штурмового полку та бійці 8-го окремого полку спеціального призначення ЗСУ прийняли на себе перші бої з північнокорейськими солдатами в Курській області РФ. Про це йдеться в матеріалі американського видання The Wall Street Journal...