
Федеральна служба безпеки РФ та спецслужба «ДНР» почали примусово відправляти на передову бойовиків, які були незадоволені діяльністю місцевої влади та РФ. Про це повідомили в прес-службі ГУР, передають Патріоти України.
«З 3 січня 2017 року представниками ФСБ РФ спільно з т.зв. «МДБ ДНР» розпочато заходи з примусового залучення до бойових дій у складі передових підрозділів 1 АК (ДОНЕЦЬК) ЗС РФ особового складу т.зв. «республіканських силових структур», - йдеться в повідомленні.
Українські розвідники з'ясували, що на фронт військовослужбовці направляються з метою перевиховання. Дані особи раніше проявили невдоволення діяльністю російських окупаційних військ і місцевою владою. Також примусово на передову відправляють і бойовиків, які без оформлення дозволу ФСБ перебували на території підконтрольній Україні.
Нагадуємо, співробітники федеральної служби безпеки Росії почали розшукувати на окупованому Донбасі бойовиків, які у новорічні дні дзвонили родичам на підконтрольну Україні територію.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...