Спочатку контроль над кордоном: Порошенко відповів Путіну, коли в окупованому Донбасі можуть відбутися вибори

Також президент України зазначив, що Мінські угоди чітко передбачають виведення російських військ з усієї окупованої території, а також введення збройної поліцейської місії ОБСЄ.

Петро Порошенко. Фото:day.kyiv.ua

Сьогодні, 28 травня, президент України Петро Порошенко розповів, за яких умов можливе проведення виборів в окупованій частині Донбасу. Про це він розповів під час своєї промови на честь Дня прикордонника, передають Патріоти України з посиланням на Диалог.

Він зазначив, що Мінські угоди чітко передбачають виведення російських військ з усієї окупованої території.

Крім того, в комплексі заходів прописано відновлення контролю над українським кордоном, введення збройної поліцейської місії ОБСЄ, яка буде контролювати лінію розмежування і виведення російських військ.

Український лідер також додав, що при таких умовах можливі вибори, які відповідають міжнародним стандартам ОБСЄ.

Також він підкреслив, що вибори можуть відбутися тільки за участю українських партій і згідно з українським законодавством при твердих заходах безпеки.

"З допуском українських засобів агітації, ЗМІ ми проведемо вибори, які чітко відповідають міжнародним стандартам ОБСЄ. Нічого іншого не буде", - підсумував він.

"Ми готові до дискусій": Єрмак заявив, що Україна не проти переговорів із Росією під час другого Саміту миру

субота, 15 червень 2024, 15:17

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна готова представити Росії мирний план. Це станеться за підсумками Саміту миру, який відбувається у Швейцарії, передають Патріоти України. Глава Офісу Президента наголосив, що жодного компромісу з не...

"Ми виправдаємо покладену на нас відповідальність": Командир Прокопенко зробив заяву щодо отримання зброї від США (відео)

субота, 15 червень 2024, 14:50

Нещодавно стало відомо, що 12-та бригада «Азов» НГУ пройшла перевірку, яка передбачена законодавством США, і має право на отримання допомоги від Сполучених Штатів Америки у сфері безпеки. Про це повідомив командир 12-ї бригади спеціального призначення ...