Печерський суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту втікачу - бізнесмену Сергію Курченку. Про це повідомляє прес-служба ГПУ, передають Патріоти України.
"Повторне клопотання Генеральної прокуратури України про обрання йому запобіжного заходу - утримання під вартою слідчим суддею Печерського районного суду Києва задоволено, про що винесено відповідну постанову ", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що прокуратурою доведено і слідчим суддею підтверджено відповідність клопотання Генеральної прокуратури України вимогам Кримінально-процесуального кодексу України, дотримання стороною обвинувачення вимог закону при подачі клопотання, обґрунтуванні його вимог і наведенні доводів про необхідність обрання С. Курченку саме утримання під вартою.
Заходи щодо здійснення міжнародного розшуку Курченка і притягнення його до кримінальної відповідальності тривають.
Нагадаємо, 28 грудня Апеляційний суд Києва скасував дозвіл на затримання і утримання під вартою побіжного бізнесмена часів Януковича Сергія Курченко.
Екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка і бізнесмена Сергія Курченка підозрюють у заподіянні Україні 198 млрд грн збитків. Сам Сергій Курченко після Евромайдана виїхав в Росію.
У квітні 2014 р. Курченко був оголошений в міжнародний розшук. У березні 2014 р. Генпрокуратурою було відкрито кримінальне провадження проти посадових осіб держпідприємств, які виробляють зріджений газ: акціонерних товариств "Укргазвидобування", "Чорноморнафтогаз" і "Укрнафта".
В березні 2016 р. щодо Курченка було складено повідомлення про підозру "як керівника злочинної організації, яка протягом 2013 р. і на початку 2014 р. вчинила тяжкі та особливо тяжкі злочини у банківській галузі".
CNN з посиланням на джерела пише, що союзники Сполучених Штатів стурбовані "мирним планом" Дональда Трампа щодо України, який передбачає територіальні поступки, включно з Кримом, на користь Росії, передають Патріоти України. Мовник з посилання на неназ...
Деякі європейські посадовці побоюються, що розбіжності щодо одностороннього проєкту "мирної угоди" адміністрації Трампа, який передбачає визнання Сполученими Штатами Криму частиною Росії, підірвуть трансатлантичну безпеку і навіть зірвуть саміт НАТО на...