Суцільна профанація: В Україні оцінили "унікальну" зброю бойовиків "ДНР"

Зброя, яку "виробляють" самі бойовики, неефективна і малопридатна для бойових дій, повідомляють Патріоти України.

Після того, як Держдеп США дозволив продавати Україні снайперські гвинтівки Barrett, в ДНР придумали свою "відповідь Чемберлену" - антіснайперскую гвинтівку "Дончанка", зроблену з 14,5 мм протитанкової рушниці ПТРД 1941 року випуску, але з 12,7 мм стволом від кулемета "Утес".

"Дончанка" - це зброя, Її бойові можливості сумнівні, тому що ствол від кулемета не призначений для снайперської стрільби, а "рідний" ПТРД вцілому сам по собі не дуже точний. Плюс - це однозарядна система, а сучасні гвинтівки багатозарядні. Та й снайперський приціл до неї важко прикрутити, тому що віддача велика. Але для знищення автотранспорту і легкоброньованих цілей на відстані до 500 м придатне цілком", - пояснив військовий оглядач Денис Попович.

Ще одним ноу-хау терористів стала гвинтівка "Сепаратист" (сама великокаліберна в світі снайперську гвинтівку, - як вони її самі називають) під боєприпас калібром 23 мм. Гвинтівка вийшла розміром з невеликого поні, відповідно, ефективно працювати з такою зброєю в умовах бойових дій вкрай складно.

"Вона дуже громіздка, важка, для снайперської стрільби малопридатна, тому що для цього потрібна скритність. Ну, і вести прицільну стрільбу з 23 мм безглуздо, тому що такий калібр призначений, наприклад, для зенітних знарядь. Тому якщо "Дончанка" - хоч щось, то "Сепаратист" - чиста пропаганда. Це не снайперська гвинтівка, це 23 мм гармата", - підкреслює Попович.

За словами головного редактора сайту "Інформаційний опір" Юрія Каріна, така зброя - це повна профанація і пил в очі. "Все це з тієї ж історії про перефарбованих трамваях, які презентували як розробки так званих ЛНР/ДНР", - заявляє експерт. Втім, Захарченко не сумує: лідер бойовиків незабаром пообіцяв налагодити випуск бойових безпілотників.

Джерело: Апостроф

Не зможуть відвідати Мавзолей Леніна та "Лебедине озеро" у Великому театрі: Москва розширила список силовиків та чиновників Євросоюзу, яким заборонено в'їзд до "найбажанішої країни світу"

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:36

У Путіна оголосили розширення списку представників країн та інститутів Євросоюзу, яким заборонено в'їзд до країни, повідомляють Патріоти України з посиланням на Міністерство закордонних справ РФ. . До списку потрапили керівники «особливих європейськи...

Посольство США у Києві функціонує, підтримку обіцяють: Що відомо про перебіг розмови Байдена із Зеленським

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:29

Президент США Джо Байден у розмові із президентом України Володимиром Зеленським 27 січня підтвердив готовність Сполучених Штатів разом зі своїми союзниками та партнерами рішуче відреагувати, якщо Росія продовжить вторгнення до України. Про це повідоми...