Сильний хід Києва: Послом Польщі в Україні призначено цінного дипломата

Бартош Ціхоцький є послідовним критиком агресивної політики Росії та адвокатом територіальної цілісності України.

Бартош Ціхоцький. Фото: volyn24.com.

8 березня міністр закордонних справ Яцек Чапутович від імені президента вручив призначення новому послу Польщі в Україні Бартошу Ціхоцькому. Про це МЗС Польщі повідомило на своїй сторінці у Twitter, передають Патріоти України.

Ціхоцький є послідовним критиком агресивної політики Росії та адвокатом територіальної цілісності України. Водночас Ціхоцький є противником поступок Києву у історичній суперечці. Історик за освітою, він працював аналітиком у Центрі східних студій, Польському інституті міжнародних відносин, Бюро нацбезпеки.

У 2015-2016 роках був співробітником Посольства Польщі у Москві, після чого повернувся до Варшави на посаду радника голови Служби розвідки. З 2017 року – знову працює в МЗС, де відповідає за східну політику. При цьому у польському МЗС розраховують, що Київ оцінить кандидатуру нового посла як жест поваги з боку Польщі, адже він наразі займає високу посаду у МЗС.

"Ліквідували близько трьох рот росіян": У ЗСУ розповіли про успіхи на Таврійському напрямку

четвер, 8 червень 2023, 18:56

Збройні сили України упродовж доби ліквідували близько трьох рот росіян та здійснили 1522 вогневих завдань на Таврійському напрямку. Про це проінформував командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський у Telegram, ...

На Буданова скоєно більше 10 замахів – ГУР

четвер, 8 червень 2023, 18:33

Очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов пережив більше десятка замахів на себе. . "Точно відомо, що це більше 10 спроб, але зрозуміло, що є офіційний вирок, наскільки може бути офіційним для неіснуючої фактично фіктивної держа...