Сильний хід Києва: Послом Польщі в Україні призначено цінного дипломата

Бартош Ціхоцький є послідовним критиком агресивної політики Росії та адвокатом територіальної цілісності України.

Бартош Ціхоцький. Фото: volyn24.com.

8 березня міністр закордонних справ Яцек Чапутович від імені президента вручив призначення новому послу Польщі в Україні Бартошу Ціхоцькому. Про це МЗС Польщі повідомило на своїй сторінці у Twitter, передають Патріоти України.

Ціхоцький є послідовним критиком агресивної політики Росії та адвокатом територіальної цілісності України. Водночас Ціхоцький є противником поступок Києву у історичній суперечці. Історик за освітою, він працював аналітиком у Центрі східних студій, Польському інституті міжнародних відносин, Бюро нацбезпеки.

У 2015-2016 роках був співробітником Посольства Польщі у Москві, після чого повернувся до Варшави на посаду радника голови Служби розвідки. З 2017 року – знову працює в МЗС, де відповідає за східну політику. При цьому у польському МЗС розраховують, що Київ оцінить кандидатуру нового посла як жест поваги з боку Польщі, адже він наразі займає високу посаду у МЗС.

Розстрілювали за відмову воювати і кидали тіла в окопи: Колишній найманець розповів про звірства в ПВК "Вагнер"

середа, 1 лютий 2023, 8:44

З метою мотивації новоприбулих у російській ПВК "Вагнер" показово розстрілювали тих, хто відмовлявся воювати проти Збройних сил України. Тіла закопували в окопах, які змушували копати стажерів. Про це в ексклюзивному інтерв'ю CNN розповів колишній найм...

"Хай біжать, поки Кримський міст цілий": Військовий ЗСУ спрогнозував, чим завершиться новий наступ РФ на Україну

середа, 1 лютий 2023, 8:36

Військовослужбовець ЗСУ, журналіст і політолог Кирило Сазонов спрогнозував, як далі можуть розвиватися події у війні в Україні. Він зазначає, що українські військові можуть запинити новий наступ окупантів, який планує Путін. До Криму вони можуть дійти ...