Синдром Путіна? Німці схвильовані зникненням Меркель

Останній раз канцлер Німеччини Ангела Меркель публічно з'являлася 25 липня на фестивалі Байройт в Баварії.
Ангела Меркель. Фото: Німецька хвиля.

Німецькі журналісти почали висувати конспірологічні теорії в зв'язку зі зникненням канцлера ФРН Ангели Меркель, яка не з'являється на публіці вже тиждень, передають Патріоти України.

Останній раз канцлер Німеччини Ангела Меркель публічно з'являлася 25 липня на фестивалі Байройт в Баварії. Напередодні цього вона розповіла журналістам про плани на довгоочікувану відпустку. При цьому деталей про свій відпочинок вона не розкрила.

У зв'язку з «зникненням» Меркель популярне німецьке видання «Bild» випустило статтю з заголовком «Де ховається канцлер». «Вона в літній резиденції або зі своєю 90-річною матір'ю в Уккермаке? Її шлюб переживає кризу? Вона в лікарні? На таємному завданні?», - міркує автор матеріалу.

Прес-секретар федеральної канцелярії ФРН також пролив світла на зникнення Меркель. Журнал «Der Spiegel» пожартував, що Меркель, можливо, натякає виборцям радикалів, що вона незамінна. «Може вона намагається показати тим, хто любить гасло «Меркель повинна піти», на що буде схожа Німеччина, коли «Меркель зникне», - зазначив він.

У держави-агресора побільшає головного болю: Україна та Франція спільно вироблятимуть зброю

п’ятниця, 29 вересень 2023, 19:03

Україна та Франція підписали угоди в оборонній сфері під час візиту міністра оборони Себаст‘єна Лекорню до Києва. . Підписано 20 угод про співпрацю між французькими та українськими компаніями. . Йдеться про спільне виробництво

"Війна повернулася в Європу": Росія глушить GPS кораблів у територіальних водах Румунії

п’ятниця, 29 вересень 2023, 18:56

Російська Федерація "активно і постійно" глушить GPS-зв'язок кораблів у територіальних водах Румунії, що породжує ризик зіткнень. Румунія і НАТО мають готуватися до тривалого протистояння з режимом Кремля. Про це в Бухаресті на Євроатлантичному форумі ...