Минулої доби проросійські бандформування 57 разів відкривали вогонь по підрозділах сил АТО, дедалі частіше використовуючи важке артилерійське озброєння, застосування якого суворо заборонене Мінськими домовленостями. Бойовики 29 разів застосували зброю проти українських захисників на Приморському напрямку. Про це прес-центр АТО повідомив на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
На Донецькому напрямку зафіксовано 26 фактів порушення бойовиками домовленостей про незастосування зброї.
Найнапруженішою ситуацією залишається у передмісті Авдіївки. Неспокійно ввечері було й поблизу Луганського, що на Світлодарській дузі. НЗФ впродовж минулої доби лише два рази застосовували зброю на Луганському напрямку. "В результаті бойових дій минулої доби 5 військовослужбовців ЗСУ зазнали поранень", - йдеться у повідомленні.У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...