"Такого стрімкого падіння рейтингу Путіна історія ще не знала": У Росії розповіли, коли прийде кінець ВВП

2019 й рік - вирішальний не стільки для України, яку чекають одразу двоє виборів, скільки для російського президента Путіна.

Михайло Касьянов. Фото: Новая газета.

Справжньою катастрофою для президента Росії Володимира Путіна стане падіння рейтингу до 10%. У цьому впевнений колишній прем'єр Росії Михайло Касьянов в інтерв'ю ЗМІ, передають Патріоти України із посиланням на PRпортал.

За його словами, найбільше Путін боїться, якщо раптом його плани не здійсняться, і тоді рейтинг впаде вже не до 40%, як зараз, а до 10%. Це буде справжньою катастрофою, тому що в такому випадку російського президента легко можуть усунути вже не у демократичний спосіб.

Касьянов вважає, що 2019 й рік - вирішальний не стільки для України, яку чекають одразу двоє виборів, скільки для російського президента Путіна. Справа в тому, пояснює політик, що такого стрімкого падіння рейтингу Путіна історія ще не знає. На одній пропаганді і на боротьбі з усім світом свій імідж не втримаєш, це російський президент чітко розуміє.

При цьому, на думку експерта, на 2019-й рік в Кремлі вже заплановано кілька сценаріїв розгортання подій. Звичайно ж, влада буде відштовхуватися від підсумків виборів в Україні. Адже від цього безпосередньо залежатиме, чи вдасться прибрати санкції і тим самим поліпшити економічне становище всередині Росії.

У той же час, у разі, якщо новий президент України, який визнає, що попередня влада була не права і Україна готова примиритися, стане справжньою перемогою Путіна і тоді рейтинг піде вгору.

Лаврову буде важко: Сенат США затвердив проукраїнського Ентоні Блінкена на посаду державного секретаря США

вівторок, 26 січень 2021, 21:19

Пан Блінкена послідовний прихильник надання Україні летальних озброєнь для захисту від російської агресії. Також він заявив про необхідність переглянути зовнішню політику, що проводилася адміністрацією Дональда Трампа, включаючи вихід з ядерної угоди з...

Назвав колаборанткою: Чорновіл вивів з себе Єгорову, вона влаштувала істерику (відео)

вівторок, 26 січень 2021, 21:14

Єгорова в ефірі спробувала повторити улюблений фейк російської пропаганди про те, що Майдан нібито був "переворотом". Чорновіл відреагував різко. "Слухайте, ну, це вже виходить за будь-які межі! (...) Не дає мені слова сказати! Тільки російська пропага...