"Такого стрімкого падіння рейтингу Путіна історія ще не знала": У Росії розповіли, коли прийде кінець ВВП

2019 й рік - вирішальний не стільки для України, яку чекають одразу двоє виборів, скільки для російського президента Путіна.

Михайло Касьянов. Фото: Новая газета.

Справжньою катастрофою для президента Росії Володимира Путіна стане падіння рейтингу до 10%. У цьому впевнений колишній прем'єр Росії Михайло Касьянов в інтерв'ю ЗМІ, передають Патріоти України із посиланням на PRпортал.

За його словами, найбільше Путін боїться, якщо раптом його плани не здійсняться, і тоді рейтинг впаде вже не до 40%, як зараз, а до 10%. Це буде справжньою катастрофою, тому що в такому випадку російського президента легко можуть усунути вже не у демократичний спосіб.

Касьянов вважає, що 2019 й рік - вирішальний не стільки для України, яку чекають одразу двоє виборів, скільки для російського президента Путіна. Справа в тому, пояснює політик, що такого стрімкого падіння рейтингу Путіна історія ще не знає. На одній пропаганді і на боротьбі з усім світом свій імідж не втримаєш, це російський президент чітко розуміє.

При цьому, на думку експерта, на 2019-й рік в Кремлі вже заплановано кілька сценаріїв розгортання подій. Звичайно ж, влада буде відштовхуватися від підсумків виборів в Україні. Адже від цього безпосередньо залежатиме, чи вдасться прибрати санкції і тим самим поліпшити економічне становище всередині Росії.

У той же час, у разі, якщо новий президент України, який визнає, що попередня влада була не права і Україна готова примиритися, стане справжньою перемогою Путіна і тоді рейтинг піде вгору.

Хіти тижня. "Гітлер не ризикне. Заспокойтеся і спіть спокійно": Пост українського письменника про ймовірний новий напад Росії "підірвав" мережу

вівторок, 20 квітень 2021, 3:00

Український письменник Василь Піддубний нагадав українцям про події 2014 року на сході. Він по пунктах розповів, яких помилок припустилися й чому це призвело до колосальних втрат українських бійців. Також він порівняв події на сході України з 1941 роко...

Хіти тижня. "Настоятельно рекомендуем воздержаться": Лавров "застеріг" Туреччину з приводу продажу Україні дронів Bayraktar

вівторок, 20 квітень 2021, 1:00

Глава МЗС РФ Сергій Лавров виступив із заявою з приводу закупівлі Україною турецьких безпілотників Bayraktar, в якому "застеріг" Туреччину та інші країни від "підживлення мілітаристських настроїв" України. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції...