"Такого стрімкого падіння рейтингу Путіна історія ще не знала": У Росії розповіли, коли прийде кінець ВВП

2019 й рік - вирішальний не стільки для України, яку чекають одразу двоє виборів, скільки для російського президента Путіна.

Михайло Касьянов. Фото: Новая газета.

Справжньою катастрофою для президента Росії Володимира Путіна стане падіння рейтингу до 10%. У цьому впевнений колишній прем'єр Росії Михайло Касьянов в інтерв'ю ЗМІ, передають Патріоти України із посиланням на PRпортал.

За його словами, найбільше Путін боїться, якщо раптом його плани не здійсняться, і тоді рейтинг впаде вже не до 40%, як зараз, а до 10%. Це буде справжньою катастрофою, тому що в такому випадку російського президента легко можуть усунути вже не у демократичний спосіб.

Касьянов вважає, що 2019 й рік - вирішальний не стільки для України, яку чекають одразу двоє виборів, скільки для російського президента Путіна. Справа в тому, пояснює політик, що такого стрімкого падіння рейтингу Путіна історія ще не знає. На одній пропаганді і на боротьбі з усім світом свій імідж не втримаєш, це російський президент чітко розуміє.

При цьому, на думку експерта, на 2019-й рік в Кремлі вже заплановано кілька сценаріїв розгортання подій. Звичайно ж, влада буде відштовхуватися від підсумків виборів в Україні. Адже від цього безпосередньо залежатиме, чи вдасться прибрати санкції і тим самим поліпшити економічне становище всередині Росії.

У той же час, у разі, якщо новий президент України, який визнає, що попередня влада була не права і Україна готова примиритися, стане справжньою перемогою Путіна і тоді рейтинг піде вгору.

Усе за планом? Зростає готовність росіян на Херсонщині скласти зброю, - керівниця пресцентру ОК "Південь" Гуменюк

середа, 28 вересень 2022, 6:55

Російські війська на правому березі Дніпра у Херсонській області все частіше подають сигнали про готовність здатися в полон. Про це в ефірі Еспресо повідомила керівниця пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування "Південь" Наталія Гумен...

Окупант зізнався, що буде молитися про поранення, щоб втекти з війни - подруга порадила йому сісти у в’язницю (аудіо)

середа, 28 вересень 2022, 6:47

Один із російських окупантів, які беруть участь у війні проти України на Херсонському напрямку, зізнався подрузі, що мріє про поранення. Тільки в такий спосіб він сподівається потрапити додому, передають Патріоти України. Дівчина у свою чергу порадила ...