"Там вообще все печально": Гіркін повідомив про загибель комвзводу розвідки "ДНР"

У самій бригаді російських найманців в середньому 13 осіб на 3 км оборони.

Ігор Гіркін. Фото: соцмережі.

Ігор Гіркін (Стрєлков), посилаючись на власні джерела, розповів про загибель командира взводу розвідки бандформування «Сомалі» від снайперської кулі бійця ЗСУ, передають Патріоти України.

«Сегодня в „Сомали“, которое прибыло на усиление недееспособной бригады (3-й бригады 1-го армейского корпуса „народной милиции“ „ДНР“) первый 200-й. Снайпер убил комвзвода разведки. В самой бригаде в среднем 13 человек на 3 км обороны», — написав на своїй сторінці у соцмережі Гіркін.

Також він розповів, що 26 травня позиції бойовиків на Світлодарській дузі піддалися сильному обстрілу. «Там вообще все печально. От батальона „Мачете“ осталось 30% личного состава», — додав він.

Їжа за талонами: У Тульській області РФ почали друкувати продуктові картки, поки Путін лякає світ голодом (фото, відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 7:49

У Тульській області Росії до однієї з друкарень надійшло замовлення на друк продовольчих талонів. На них зазначені такі категорії товарів: молоко та молочна продукція, сіль харчова, м'ясо та м'ясні продукти, а також риба та рибні вироби, передають Патр...

Чи насправді у Білорусі відбувається прихована мобілізація: Безсмертний розповів, хто отримує повістки

вівторок, 6 грудень 2022, 7:44

У Білорусі триває прихована мобілізація: чоловіки почали отримувати вимоги з'явитися до військкоматів, однак у Міністерстві оборони нібито заспокоюють, мовляв, повістки роздають для обліку даних, передають Патріоти України. В ексклюзивному інтерв’ю ТСН...