Друзья, доброе утро. Вторник на календаре нашей "бурлящей" недели. Но я сознательно заключил "бурлящей" в кавычки, ибо бурлит она очень предсказуемо, очень скучно и некреативно. Нет ничего нами неожидаемого - консервы продолжают взрываться, раскачивать пытаются и тд., а на выходе - пшик.
Те, кто действительно празднует годовщину Майдана, делают это в тишине. И у них нет сомнений нужен ли был Майдан. Майдан - это первый шаг к Свободе, первый шаг на пути к Западной Цивилизации. Майдан не смогут оценить те, кто не видит хода истории. Геополитических важных новостей нет к сожалению или счастью. Тож майте смачну каву на сніданок та чудовий день.
Опубліковано: Ирина Солнцева
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...
Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...