Термінатор вбиває Трампа: Легенда Голлівуду та екс-губернатор Каліфорнії від Республіканської партії Арнольд Шварценеггер заявив, що вперше не підтримає однопартійця

На переконання улюбленця слабкої статі, тільки покидьок може так поводитись з жінками, і такому немає місця у Білому домі. «Залізний Арні» закликав республіканців та всіх фанів голосувати за Клінтон

Арнольд Шварценеггер заявив, що вперше з 1983 року не підтримає республіканця. Він зробив цю заяву на тлі скандалу з кандидатом у президенти США від республіканців Дональдом Трампом з-за його образливих висловлювань про жінок, зазначають Патріоти України. Про своє рішення зірка політики та кінематографу повідомив на сторінці в Facebook.

Шварценеггер зізнався, що його, як і багатьох американців мучили сумніви про те, кого підтримати на майбутніх виборах президента США. За його словами, він до останнього моменту не знав за кого проголосує. "Я був щасливий стати республіканцем з моменту коли приїхав в країну в 1968 році і слухав Ніксона (Річард Ніксон 37-й президент США)", - написав Шварценеггер.

Він нагадав, що партія республіканців – це партія Абрахама Лінкольна, Тедді Рузвельта і Рональда Рейгана.

"Але як би я не пишався своїм званням республіканця, над усе для мене звання американця. Тому сьогодні я хочу нагадати своїм однопартійцям про те, що не можна робити вибір для своєї країни, керуючись виключно партійними інтересами", - написав Шварценеггер.

Нагадаємо, газета The Washington Post раніше опублікувала запис розмови Трампа і телеведучого Біллі Буша, який відбувся в 2005 році. У ході бесіди Трамп заявив, що "якщо ти зірка, то можеш робити з жінками все, що хочеш". Він додав, що його "автоматично приваблюють красиві жінки". Трамп також розповів телеведучому про невдалу спробу спокусити заміжню жінку.

"Відбулося те, що не планувалося": Наступ РФ на Сумщині - це зворотний ефект Курської операції, - нардеп Костенко

четвер, 12 червень 2025, 9:20

Російське просування в Сумській області, яке спостерігається зараз, можна розглядати як зворотний ефект операції Сил оборони у Курській області. Про це заявив в етері Радіо Свободи нардеп, секретар парламентського комітету з питань національної безпеки...

На концерті Кобзона триває аншлаг, у росіян також посилилася утилізація артилерії та автотехніки: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 12 червня

четвер, 12 червень 2025, 8:33

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 12.06.25 орієнтовно склали: