Теж морська держава: 1,3-мільйонна Естонія завершила модернізацію флагману своїх ВМС

Корабель не новий. Однак набагато новіший більшості суден ВМС сусідньої Росії. А після теперишньої модернізації поліпшив мореплавні та тактико-технічні якості.

Мінний тральщик EML Admiral Cowan (M313) ВМС Естонії Фото: FleetMoon

На підприємстві Babcock International в Файфі, Шотландія (Велика Британія) завершено докування естонського мінного тральщику EML Admiral Cowan (M313), повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Babcock International.

В ході постановки в док було проведено ремонту корпусу, а також заміна та ремонт деяких систем корабля. Зокрема було встановлено нову гідроакустичну станцію Thales Sonar 2193, модернізовано навігаційну систему,встановлення нової системи управління Thales M-CUBE, а також інші модернізації та ремонти.

EML Admiral Cowan (M313) – це колишній мінний тральщик Королівського Військово-морського флоту Великої Британії – HMS Sandown (M101), який Естонія придбала у 2007 році.

HMS Sandown (M101) увійшов до складу британського флоту 9 червня 1989 року та неодноразово брав участь в операціях НАТО. В 2005 році він був виведений зі складу флоту разом з іншими двома кораблями цього типу – HMS «Inverness» (M102) та HMS «Bridport» (M105), що потім також були продані Естонії та отримали назви EML Sakala (M314) і EML Ugandi (M315) відповідно.

Короткі технічні характеристики кораблів:

Водотоннажність: 450 тонн (повна)
Довжина: 52,6 метрів
Ширина: 10,5 метрів
Осадка: 2,4 метрів
Швидкість:
• до 13 вузлів на дизельній силовій усновці
• до 6,5 вузлів на електричній
Екіпаж: 34 осіб
Озброєння: три кулемета калібром 12,7 мм
Спеціальне обладнання: автоматизована система управління протимінними діями Atlas Elektronik IMCMS

EML Admiral Cowan (M313) після модернізації Фото: Babcock
Після спуску на воду EML Admiral Cowan (M313) корабель пройде ряд випробувань, заключні з яких передбачені на кінець травня у Північному морі.


"Цю війну можна виграти": Воллес розповів, що потрібно Україні для перемоги, і вказав на ключові виклики

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:45

Колишній міністр оборони Великобританії Бен Воллес заявив, що Заходу необхідно надати Україні допомогу, необхідну їй, щоб довести війну до кінця. Українці з підтримкою країн-союзників можуть перемогти російських окупантів, передають Патріоти України. ...

"Це інцидент, а не система": Кулеба прокоментував відсутність допомоги Україні у бюджеті США

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:24

Підтримка України з боку США триватиме і надалі. На неї не вплине відсутність допомоги Києву у тимчасовому бюджеті, затвердженому Конгресом. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передають Патріоти України. "Питання в тому, чи...