Тіллерсон досяг свого: Нова стратегія США стосовно Росії спрацювала, - експерт по Близькому Сходу

Однак попри нову якість перемовин грандіозних зрушень вони не принесуть.

Рекс Тіллерсон. Фото: Рейтерс.

Тіллерсон зумів реалізувати стратегію, з якою їхав до Москви. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів Ігор Семиволос, експерт Центру близькосхідних досліджень, передають Патріоти України.

"Елементом цієї стратегії був удар по сирійському аеродрому. Спрацювала стратегія Штатів говорити з Росією з позиції сили і примусити її до миру. Наскільки вони були переконливими, питання відкрите. Однак вразити росіян вдалося", - каже експерт.

За його словами, попри нову якість перемовин грандіозних зрушень вони не принесуть. "Хоча їх ведуть в іншій манері, ніж раніше. Стають активнішими, більш наполегливим. В американців тепер більше можливостей вплинути на думку співрозмовників. В адміністрації США перемогли глобалісти. А ті, хто пропонував зосередитися на внутрішніх питаннях і залишити світ кому завгодно, тільки не американцям, програли. Однак глобальних змін чекати не варто", – коментує Семиволос.

Від гріха подалі: В обласному центрі скасували статус російської мови

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 23:43

"За" проголосували 33 з 38 депутатів. Не голосували 3 члени фракції "Оппоблок". "За" проголосували 33 з 38 депутатів. Не голосували 3 члени фракції "Оппоблок" і один позафракційний депутат. У Херсоні російській мові дали статус регіональної 21 серпня 2...

Слабка ланка Євросоюзу: Скандальний лідер Італії витер ноги об вірян Константинополя-Києва

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 22:17

Захід має усвідомити, що має внутрішнього ворога. І щоб його позбавитись, мусить виробити відповідні механізми. Адже кат породжує ката і зрадника. Міністр внутрішніх справ Італії і лідер ультраправої партії «Ліга» Маттео Сальвіні заявив, що Україна роз...