Трампгейт прискорюється: Флінн зізнався, що санкції з Росії мали бути зняті у день інавгурації Трампа

Колишній радник американського президента вважав, що зняття санкцій відкриє шлях вперед для бізнес-проекту, над яким він працював до червня 2016 щодо будівництва атомних електростанцій на Близькому Сході, де партнером також була РФ.

Майкл Флінн. Фото:2000.ua

Екс-радник Білого дому з питань нацбезпеки Майкл Флінн обіцяв колишньому бізнес-партнеру, що економічні санкції щодо Росії буде знято як одне з перших дій адміністрації Трампа. Про це повідомляє The New York Times з посиланням на дані інформатора, оприлюднені в середу, 6 грудня, зазначають Патріоти України.

"Ці дані є найсильнішим доказом того, що адміністрація Трампа хотіла негайно зняти санкції, і дають можливість припустити, що Флінн мав можливий економічний стимул щодо налагодження більш тісних відносин США з Росією", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, Флінн вважав, що зняття санкцій відкриє шлях вперед для бізнес-проекту, над яким він працював до червня 2016 року щодо будівництва атомних електростанцій на Близькому Сході, де партнером також була Росія. Після цього він мав близькі контакти з залученими до цього проекту людьми.

Хіти тижня. "Лидер чешских коммунистов обвинил в подавлении "Пражской весны"... Украину и украинцев", - Портников

субота, 18 серпень 2018, 23:55

Дивує тільки те, що такі шалені висловлювання звучать в країні, яка 50 років тому пережила радянську окупацію. І що в цій країні партія колишніх колабораціоністів не просто має фракцію в парламенті, але є необхідним фактором для існування уряду. "70 ле...

​Бацька наразі практично інвалід і вже готується передати Білорусь у спадок сину – російські ЗМІ

субота, 18 серпень 2018, 21:48

Кремль дуже розраховує прибрати «братську країну» до рук, якщо не за правління Олександра Лукашенка, то принаймні за його наступника. Тому найменші натяки на пертурбації на владному Олімпі Мінська притягують пильну увагу Москви. Весь політичний бомонд ...