Трампгейт прискорюється: Флінн зізнався, що санкції з Росії мали бути зняті у день інавгурації Трампа

Колишній радник американського президента вважав, що зняття санкцій відкриє шлях вперед для бізнес-проекту, над яким він працював до червня 2016 щодо будівництва атомних електростанцій на Близькому Сході, де партнером також була РФ.

Майкл Флінн. Фото:2000.ua

Екс-радник Білого дому з питань нацбезпеки Майкл Флінн обіцяв колишньому бізнес-партнеру, що економічні санкції щодо Росії буде знято як одне з перших дій адміністрації Трампа. Про це повідомляє The New York Times з посиланням на дані інформатора, оприлюднені в середу, 6 грудня, зазначають Патріоти України.

"Ці дані є найсильнішим доказом того, що адміністрація Трампа хотіла негайно зняти санкції, і дають можливість припустити, що Флінн мав можливий економічний стимул щодо налагодження більш тісних відносин США з Росією", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, Флінн вважав, що зняття санкцій відкриє шлях вперед для бізнес-проекту, над яким він працював до червня 2016 року щодо будівництва атомних електростанцій на Близькому Сході, де партнером також була Росія. Після цього він мав близькі контакти з залученими до цього проекту людьми.

Хіти тижня. "Ми попереджали російську сторону": Генерал США розповів про знищення путінських найманців у Сирії

середа, 21 лютий 2018, 10:30

Військовий зазначив, що США очікували атаку на цьому напрямку, оскільки цілий тиждень спостерігали приготування до неї і попереджали російську сторону про неприпустимість агресії. Командування ВПС США заявило, що не потерпить агресії проти своїх сил, к...

Хіти тижня. Варшава шукає "порозуміння": Голова уряду Польщі прирівняв Богдана Хмельницького до Гітлера та Гіммлера (відео)

середа, 21 лютий 2018, 10:00

При цьому "толерантні сусіди" відмовляються засуджувати звірства Яреми Вишневецького та інших "ясновельможних панів" Польщі, котрі з вогнем, мечем, палями, сокирами та шибеницями винищували Україну. Польський прем’єр поставив Хмельницького в один ряд з...