Трампгейт прискорюється: Флінн зізнався, що санкції з Росії мали бути зняті у день інавгурації Трампа

Колишній радник американського президента вважав, що зняття санкцій відкриє шлях вперед для бізнес-проекту, над яким він працював до червня 2016 щодо будівництва атомних електростанцій на Близькому Сході, де партнером також була РФ.

Майкл Флінн. Фото:2000.ua

Екс-радник Білого дому з питань нацбезпеки Майкл Флінн обіцяв колишньому бізнес-партнеру, що економічні санкції щодо Росії буде знято як одне з перших дій адміністрації Трампа. Про це повідомляє The New York Times з посиланням на дані інформатора, оприлюднені в середу, 6 грудня, зазначають Патріоти України.

"Ці дані є найсильнішим доказом того, що адміністрація Трампа хотіла негайно зняти санкції, і дають можливість припустити, що Флінн мав можливий економічний стимул щодо налагодження більш тісних відносин США з Росією", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, Флінн вважав, що зняття санкцій відкриє шлях вперед для бізнес-проекту, над яким він працював до червня 2016 року щодо будівництва атомних електростанцій на Близькому Сході, де партнером також була Росія. Після цього він мав близькі контакти з залученими до цього проекту людьми.

Хіти тижня. Без Орбана не обійшлося: США розкрили схему шахрайства з продажем угорських паспортів

середа, 23 травень 2018, 1:00

Експерти вважають, що шахрайське використання справжніх паспортів становить серйозну загрозу для Сполучених Штатів та інших країн. Американські чиновники розкрили схему шахрайства в паспортній системі Угорщини, яка дозволила іноземним громадянам в'їждж...

Хіти тижня. Трамп готується завдати потужного удару по Росії: Стали відомі подробиці

середа, 23 травень 2018, 0:15

Глава США Дональд Трамп доручив підготувати план введення нових санкцій відносно Росії. Повідомляється, що за цим пунктом, президент представляє Конгресу доповідь з планом введення санкцій щодо осіб, які відповідальні за невиконання Москвою положень до...