Тримайтесь, скрепи: Україна і Ізраїль співпрацюватимуть у сфері озброєнь

Співпраця з ізраїльською компанією-партнером дозволить нам поліпшити можливості Збройних сил.
Україна та Ізраїль підписали меморандум про співпрацю. Фото: Фейсбук.

Під час офіційного візиту до Ізраїлю був підписаний між українською та ізраїльською стороною меморандум про співпрацю в розробці і модернізації озброєння Elbit Systems Ltd. Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак в Facebook, інформують Патріоти України.

«Співпраця з ізраїльською компанією-партнером дозволить нам поліпшити можливості Збройних сил», - розповів Полторак. За словами міністра, українська сторона ознайомилася з передовими оборонними технологіями від компанії Elbit Systems.
Elbit Systems Ltd розробляє і модернізує різні види озброєння: БПЛА, авіоніку, радіолокацію, системи наведення в артилерії та ракетної техніки. Це найбільший приватний оборонний концерн в Ізраїлі. Також бере участь в розробках космічних супутників розвідки.

З архіву ПУ. "Граница наша, никакой Украины здесь не будет": Ватажки терористів Донбасу звернулися до Зеленського (текст)

субота, 24 жовтень 2020, 20:30

Ставленики Кремля в "ДНР" і "ЛНР" Денис Пушилін і Леонід Пасічник написали спільну заяву про необхідність прямого діалогу з офіційним Києвом у зв'язку з підписанням "формули Штайнмайера". У мережі з'явився повний текст документа. "Украина вчера благода...

З архіву ПУ. Зеленського кинуть: "Кремлю потрібен крах України", - Портников

субота, 24 жовтень 2020, 19:30

"Після того, як українська делегація в Мінську погодилася з горезвісною "формулою Штайнмаєра", питань все одно залишилося більше, ніж відповідей. Хоча деякі відповіді можна дати вже сьогодні - і без Володимира Зеленського", - пише у своєму блозі 2 жовт...