Тримайтесь, скрепи: Україна і Ізраїль співпрацюватимуть у сфері озброєнь

Співпраця з ізраїльською компанією-партнером дозволить нам поліпшити можливості Збройних сил.
Україна та Ізраїль підписали меморандум про співпрацю. Фото: Фейсбук.

Під час офіційного візиту до Ізраїлю був підписаний між українською та ізраїльською стороною меморандум про співпрацю в розробці і модернізації озброєння Elbit Systems Ltd. Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак в Facebook, інформують Патріоти України.

«Співпраця з ізраїльською компанією-партнером дозволить нам поліпшити можливості Збройних сил», - розповів Полторак. За словами міністра, українська сторона ознайомилася з передовими оборонними технологіями від компанії Elbit Systems.
Elbit Systems Ltd розробляє і модернізує різні види озброєння: БПЛА, авіоніку, радіолокацію, системи наведення в артилерії та ракетної техніки. Це найбільший приватний оборонний концерн в Ізраїлі. Також бере участь в розробках космічних супутників розвідки.

"За "Байрактари" для України": Росіяни зраділи обвалам будинків у Туреччині, внаслідок яких загинули люди

понеділок, 6 лютий 2023, 10:30

Жителі Росії бурхливо відреагували на моторошний землетрус у Туреччині 6 лютого. Вони здебільшого пораділи загибелі сотень людей і навіть приплели до природної катастрофи війну РФ проти України, передають Патріоти України. Так, росіяни заявляли, що це...

Путін прорахувався: Запасів газу в ЄС вистачить ще на 155 зимових днів

понеділок, 6 лютий 2023, 10:28

Російські плани "заморозити" Європу взимку 2022-23 рр. не втілилися в життя. ЄС вдалося накопичити значні запаси газу та проходити сезон без імпорту російського палива. Країнам Європи вистачило б газу ще на 5 місяців холодів, передають Патріоти Україн...