Тримайтесь, скрепи: Україна і Ізраїль співпрацюватимуть у сфері озброєнь

Співпраця з ізраїльською компанією-партнером дозволить нам поліпшити можливості Збройних сил.
Україна та Ізраїль підписали меморандум про співпрацю. Фото: Фейсбук.

Під час офіційного візиту до Ізраїлю був підписаний між українською та ізраїльською стороною меморандум про співпрацю в розробці і модернізації озброєння Elbit Systems Ltd. Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак в Facebook, інформують Патріоти України.

«Співпраця з ізраїльською компанією-партнером дозволить нам поліпшити можливості Збройних сил», - розповів Полторак. За словами міністра, українська сторона ознайомилася з передовими оборонними технологіями від компанії Elbit Systems.
Elbit Systems Ltd розробляє і модернізує різні види озброєння: БПЛА, авіоніку, радіолокацію, системи наведення в артилерії та ракетної техніки. Це найбільший приватний оборонний концерн в Ізраїлі. Також бере участь в розробках космічних супутників розвідки.

Режим Зеленського швидко перероджується в диктатуру путінського ґатунку: Війну з музеями не вів навіть Янукович

четвер, 28 травень 2020, 6:08

Якщо громадське суспільство не знайде в собі сил об'єднатись в протидії цим тенденціям, невдовзі всіх, хто матиме іншу думку, ніж на Банковій, будуть пробувати запроторити за грати чи вичавити з країни. Друзі, хочу поділитись своїм виступом в телеефірі...

Хіти тижня. "Зеленський обіцяв, що українці побачать "дзвінки" Порошенку. Ось вони", - нардеп Гончаренко

четвер, 28 травень 2020, 2:00

Депутат вважає, що за допомогою ДБР Зеленський "розправляється" зі своїм попередником. Депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко на своїй сторінці в Facebook прокоментував скандал з "візитом" ГБР на виставку особистої колекції екс-президента України Пе...