Туреччина розпочала вторгнення в Ірак

Президент Туреччини підкреслив, що всі терористи рано чи пізно відповідатимуть за свої злочини.

Реджеп Тайіп Ердоган. Фото:alfahir.hu

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган повідомив, що військова операція проти терористів в іракських районах Кандиль і Синджар почалася. Про це повідомляє турецьке державне агентство Anadolu, зазначають Патріоти України.

За його словами, 20 турецьких літаків знищили 14 великих об'єктів терористів PKK. "Це тільки початок, і операція буде продовжена. ЗС Туреччини очистять від терористів іракський Кандиль точно так само, як зробили це в сирійських районах Афрін, Джераблус, Ель-Баб і Аазаз" - сказав президент.

Ердоган також підкреслив, що всі терористи рано чи пізно відповідатимуть за свої злочини.

Глава Туреччини нагадав, що тільки в сирійському Афріні в рамках операції "Оливкова гілка" нейтралізовано понад 4500 терористів.

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...

Можуть відбутися вже цього тижня: Ердоган анонсував чергові перемовини з Путіним

середа, 22 березень 2023, 23:00

Президент Туреччини Раджеп Таїп Ердоган анонсував чергові перемовини з російським президентом Володимиром Путіним. Вони можуть відбутися вже цього тижня і стосуватимуться експорту російських добрив. На його відновленні тривалий час наполягає РФ, і таки...