Скандальний депутат Верховної Ради Михайло Добкін, який не так давно назавжди виїхав з Харкова, розлютив мережу словами про українську музику. Так, політик написав пост в своєму Twitter-акаунті, в якому назвав виконавців, які співають українською мовою, "непотребом", передають Патріоти України.
"Еду по трассе в машине. Слушаю радио. Столько низкопробного г*вна, звучащего из колонок по мовной квоте, я еще не слышал! Причем и по музыке, и по исполнению. Засилье чертей и кугутов! Где делись нормальные украинские музыканты и исполнители?! Откуда взялся весь этот непотреб?! " - написав він.
Ці слова розлютили користувачів. Вони активно радять Добкіну їхати туди, де він зможе слухати "улюблену низькопробну російську попсу" - в РФ.
"Незрозуміло, що заважає вам переїхати в сусідню країну, де ваші улюблені берьозки і кіркорови, і припинити мучити себе і нас цим плачем, переповненим комплексом неповноцінності. Малоросії тут більше не буде! Ось навіть ваш нещодавній друг Кернес це зрозумів", - написав один з українських блогерів в коментарях.
"Непотріб - це твоє друге ім'я ", - додав ще один блогер.
"Твіт по-дебільному написаний", - потролив Добкіна інший користувач.
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...