"Тижнів зо два вже": Керівник спецслужб РФ "з отруєнь" перебуває у окупованій Горлівці, - волонтер

Вірогідно це тісно пов'язано з тим, що Росія останнім часом звинувачувала Україну в начебто підготовці хімічної атаки на Донбасі. Тобто РФ хоче вчинити атаку, повісивши це на ЗСУ.

У окупованій Горлівці. Фото: Деловая столица.

Росія останнім часом лякає начебто підготовкою Україною хіматаки. Керівник відділу спецслужб Росії, в якому готують отруєння і хімічні провокації, начебто перебуває в окупованій Горлівці для підготовки провокацій. Про це повідомив український волонтер Роман Донік у Facebook, передають Патріоти України.

"Пам'ятаєте чекістів - отруйників Скрипаля? У них же там цілий відділ з різних отруєнь і хімічних приколів, аж до бойових отруйних речовин. Так ось, начальник цього відділу, в чині генерала, зараз в Горлівці. Тижнів зо два там вже живе", - написав він.

За його словами, це пов'язано з тим, що Росія останнім часом звинувачувала Україну в начебто підготовці хімічної атаки на Донбасі. Тобто РФ хоче вчинити атаку, повісивши це на Збройні сили України.


Точно в ціль: Дрон прицільно атакував БМП окупантів, яка рухалась на швидкості (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 13:22

Бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади прицільно влучили дроном-камікадзе в російську БМП-3, яка рухалася на повному ходу. Про це повідомила пресслужба бригади, передають Патріоти України. "Процес і результат ураження видно з дво...

Аналітики з'ясували, хто може очолити ПВК "Вагнер" після смерті Пригожина

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:56

Найманці групи "Вагнера" знаходяться в підвішеному стані. Ведуться серйозні суперечки щодо того, хто очолить приватну військову кампанію після смерті Євгена Пригожина, передають Патріоти України. Аналітики Інституту вивчення війни нагадали, що президе...