У Гройсмана схвалили зміни до Податкового кодексу

Законопроект сфокусований на поліпшення адміністрування, також адміністрування податку на прибуток, адміністрування ПДВ, та інші зміни з адмініструванням.

Кабмін схвалив зміни до Податкового кодексу. Фото: grushevskogo5.com.

Кабмін схвалив зміни до Податкового кодексу. Відповідне рішення уряд ухвалив на сьогоднішньому засіданні, повідомляють Патріоти України з посиланням на 112.ua.

"Ми взяли за основу законопроект №3357. В остаточній редакції елементи цього закону становлять близько третини.Всі активні учасники мали можливість висловитися. Було більше 30 зустрічей, проведених в Міністерстві фінансів. Я хочу подякувати особисто Євгену Капіносу, моєму заступникові, і Яні Бугримовій, керівнику проектного офісу, за ту роботу, яку вони провели, тому що це було непросто, але результат того вартий. Це вирішення всіх проблем бізнесу. Перше, це корупція. Наступне, це підвищення якості адміністрування податків, спрощення податкової системи, зменшення тиску на бізнес. І в кінці кінців це впливає на інвестиційний клімат. Він є складовою комплексної реформи ГФС", - заявив глава Мінфіну Олександр Данилюк.

За його словами, зміни в законі спрямовані також реформування митниці.

"Цього не можна досягти без контролю. Тому функції та Мінфіну та уряду і громадськості стежити за реформою ГФС, усіма її складових. І ми надаємо вам таку можливість", - зазначив міністр.

Законопроект сфокусований на поліпшення адміністрування, також адміністрування податку на прибуток, адміністрування ПДВ, та інші зміни з адмініструванням.

Перше, що пропонується, щоб уникнути маніпулювання даними в системах, їх пропонується вивести з системи ГФС. Це також дозволяє модернізувати ІТ-системи, вважають у міністерстві.

Також буде запроваджено повний функціонал електронного платника податків, щоб обмежити контакт між бізнесом і податковою.

"Дуже серйозно змінюються система узагальнюючих консультацій. Зараз ми впроваджуємо пріоритет узагальнюючих консультацій, які надають Мінфіном, над індивідуальними консультаціями ГФС", - зазначив Данилюк.

Важлива зміна - введення єдиного казначейського рахунку для сплати всіх податків. Це, за задумом уряду, зменшить втрату часу бізнесу і помилки.

"Не забули ми і про податкової міліції. Є зміни, які передбачають скасування створення нового органу, буде врегульовано новим законом, який вже на розгляді в зацікавлених органів влади.

Також запроваджуються податкові канікули для новостворених підприємств на 5 років.

Зазначимо, що Кабмін вже вніс у Раду проект бюджету на 2017 рік, який повинен базуватися на чинному законодавстві. У разі змін у Податковий кодекс, документ також буде змінюватися.

Москва нахабно бреше: РФ пішла зі Зміїного через вразливість до ударів ЗСУ, а не з "доброї волі", - розвідка Британії

п’ятниця, 1 липень 2022, 11:23

30 червня Міноборони РФ заявило, що гарнізон залишив острів Зміїний на північному заході Чорного моря як "жест доброї волі", проте найімовірніше, вони залишили його через вразливість до українських ударів. Про це повідомляють у свіжому звіті британсько...

В окупованих Ровеньках прозвучали "хлопки" на нафтобазі - окупанти скаржаться на удар із HIMARS

п’ятниця, 1 липень 2022, 10:56

У тимчасово окупованому місті Ровеньки на Луганщині сталися вибухи на нафтобазі. У мережі з'явилися дані, що удару було завдано з ракетних систем залпового вогню HIMARS, передають Патріоти України. У Росії сполошилися, що американці могли поставити Ук...