У Комітеті виборців повідомили, скільки нардепів під час сесії ВР офіційно були у відпустці

З лютого по липень 2017 року можливістю піти у відпустку скористалися лише 55 народних обранців. З них більше половини оформили відпочинок без збереження зарплати.

Нардепи у залі ВР. Ілюстрація:РБК-Украина

Півсотні депутатів з 450 офіційно відпочивали під час роботи шостої сесії Верховної Ради протягом 2017 року. Про це повідомляє сайт КВУ з посиланням на Апарат Верховної Ради, інформують Патріоти України.

З лютого по липень 2017 року можливістю піти у відпустку скористалися тільки 55 народних депутатів. З них більше половини оформили відпочинок без збереження зарплати.

Більшість депутатів брали відпустки під час робочих днів, коли обранці повинні спілкуватися з виборцями або виступати в комітетах. Втім, трьом депутатам захотілося відпочити під час пленарних засідань Верховної Ради. Це депутати з ВО "Батьківщина" - Владислав Бухарєв, партії "Відродження" - Михайло Ланьо та позафракційний Володимир Парасюк.

"Ряд народних депутатів поводяться досить цинічно і вибирають стиль життя сибаритів. Де-факто, кількість тих, хто неофіційно відпочивав під час роботи в парламентських комітетах, в рази більше," - йдеться в повідомленні.

Довше за всіх відпочивав Володимир Парасюк, який пропустив всі 12 пленарних засідань. Як повідомляв сам політик, після Пасхи він перебував з робочою поїздкою в Німеччині, а на початку травня був у відрядженні в Норвегії.

Відповідно до Закону "Про статус народного депутата України" у політиків було майже два місяці на неформальний відпочинок. При цьому ці цифри не враховують депутатів, які офіційно перебували на лікарняному.

Секретар РНБО заявив про ймовірний наступ Росії на Україну в найближчі місяці

четвер, 22 жовтень 2020, 13:59

Олексій Данілов переконаний, що Путін отримає від українських захисників жорстку відсіч. Враховуючи безпекову ситуацію в Європі та світі загалом, масштабна агресія Росії проти України цілком імовірна вже в найближчі місяці. Про це заявив секретар Ради ...

"Відкрилися очі на те, як це": "Слуги народу" переночували в землянках на Донбасі (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 13:30

"Слуги" записали великий перелік того, що потрібно військовослужбовцям, а також системних змін, які необхідно робити в армії. Депутати від "Слуги народу", які 21 жовтня вирушили з поїздкою на Донбас, ночували там у землянках і бункерах. В результаті де...