У компанії Skoda заявили про плани збудувати в Україні автомобільний завод

Прем'єр Гройсман пообіцяв виконати все необхідне для повноцінної реалізації проекту Skoda.

На виробництві Skoda. Фото: carfactum.ru.

Керівництво чеської компанії Skoda Auto планує побудувати в Україні автомобільний завод. Про це йдеться в повідомленні Кабміну за результатами зустрічі прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з головою правління Skoda Auto Бернгардом Майєром, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Повідомляється, що керівництво Skoda Auto розглядає Україну як один з майданчиків для розгортання нових виробничих потужностей.

"Україна зацікавлена в тому, щоб підтримувати наше співробітництво, Skoda давно працює в Україні, і не буду приховувати того, що ми зацікавлені, щоб ваша компанія налагоджувала виробництво в Україні... Ми побачили необхідні речі, які треба зробити, щоб запустити ваш проект в Україні. Я беру на себе зобов'язання виконати все необхідне для повноцінної реалізації проекту", - зазначив Гройсман.

Він також зазначив, що уряд може сприяти в облаштуванні території виробництва, запровадження преференцій у сфері місцевих податків, у виборі форми організації виробництва і навчанні фахівців.

"Думаю, що в найближчі три місяці ми обговоримо всі деталі і альтернативи з метою розробки позитивного бізнес-кейсу та прийняття правильного рішення", - зазначив Майєр.

Відзначимо, в Україні Skoda Auto у співпраці з локальним партнером компанією "Єврокар" виробляє широку лінійку автомобілів свого бренду з 2002 року.

ЗСУ вразили вогневу позицію ворога, а потім дроном наздогнали окупантів, які втікали (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 8:35

Українські воїни за допомогою FPV-дрона підбили вогневу позицію російських окупантів на одному з напрямків фронту. Поранених загарбників ворог спробував евакуювати на бронетранспортері, але інший БПЛА-камікадзе наздогнав і його, передають Патріоти Укра...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 26 вересня

вівторок, 26 вересень 2023, 8:19

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону та наступальні дії. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 26.09.24 орієнтовно становлять: