У компанії Skoda заявили про плани збудувати в Україні автомобільний завод

Прем'єр Гройсман пообіцяв виконати все необхідне для повноцінної реалізації проекту Skoda.

На виробництві Skoda. Фото: carfactum.ru.

Керівництво чеської компанії Skoda Auto планує побудувати в Україні автомобільний завод. Про це йдеться в повідомленні Кабміну за результатами зустрічі прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з головою правління Skoda Auto Бернгардом Майєром, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Повідомляється, що керівництво Skoda Auto розглядає Україну як один з майданчиків для розгортання нових виробничих потужностей.

"Україна зацікавлена в тому, щоб підтримувати наше співробітництво, Skoda давно працює в Україні, і не буду приховувати того, що ми зацікавлені, щоб ваша компанія налагоджувала виробництво в Україні... Ми побачили необхідні речі, які треба зробити, щоб запустити ваш проект в Україні. Я беру на себе зобов'язання виконати все необхідне для повноцінної реалізації проекту", - зазначив Гройсман.

Він також зазначив, що уряд може сприяти в облаштуванні території виробництва, запровадження преференцій у сфері місцевих податків, у виборі форми організації виробництва і навчанні фахівців.

"Думаю, що в найближчі три місяці ми обговоримо всі деталі і альтернативи з метою розробки позитивного бізнес-кейсу та прийняття правильного рішення", - зазначив Майєр.

Відзначимо, в Україні Skoda Auto у співпраці з локальним партнером компанією "Єврокар" виробляє широку лінійку автомобілів свого бренду з 2002 року.

Німеччина збільшить поставку Україні своїх танків до 102 "Леопардів"

п’ятниця, 3 лютий 2023, 14:40

Крім раніше анансованої роти з 14 штук Leopard-2 уряд Шольца погодив передачу Києву більш ранньої версії німецьких основних танків. Зокрема Берлін схвалив плани німецького виробника зброї Rheinmetall продати Києву 88 Leopard-1 після ремонту на загальну...

Мінус "пташка": Нацгвардійці знищили "Іглою" російський штурмовик Су-25 під Бахмутом

п’ятниця, 3 лютий 2023, 14:28

У Донецькій області військовослужбовці Національної гвардії України знищили російський штурмовик Су-25. Прес-служба НГУ уточнила, що це сталося під Бахмутом, за який точаться криваві бої, передають Патріоти України. Зазначається, що це сталося 2 лютого...