У Конгресі США розглядають нові санкції проти РФ

на думку одного з конгресменів, який є ініціатором санкцій, Росія протягом багатьох років відверто ігнорує зобов'язання в рамках Договору про РСМД.

Конгрес США. Ілюстрація:https://newspravda.com/

Голова комітету у закордонних справах палати представників конгресу США пропонує нові санкції щодо Росії за порушення Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності. Про це з посиланням на американське видання "The Hill", повідомляє Інтерфакс, зазначають Патріоти України.

Голова комітету у закордонних справах палати представників конгресу США Ед Ройс вніс поправку в законопроект по обороні на 2018 рік про запровадження нових санкцій стосовно Росії за порушення Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності.

"Ройс представив поправку до щорічного законопроекту з питань оборонної політики, який, як очікується, буде винесено на розгляд палати наступного тижня", - йдеться в повідомленні.

За даними видання, конгресмен "пропонує запровадити санкції щодо окремих осіб, які допомагають Росії розробляти основні системи озброєнь, а також щодо держав-спонсорів тероризму, які купують таку зброю".

Ройс вважає, що Росія "протягом багатьох років відверто ігнорує зобов'язання в рамках Договору про РСМД". "І це ще один приклад російської агресії, яка підриває глобальну стабільність", - зазначає конгресмен.

Як нагадує видання, в законопроекті про оборону вже є попередження про те, що якщо Росія порушить Договір і його вимоги протягом 15 місяців з моменту прийняття законопроекту, то "за національним законодавством США більше не будуть пов'язані зобов'язаннями, які випливають з цього договору".

Хіти тижня. Треба рятувати економіку та громадян від зубожіння: У Зеленського збираються послабити карантин ще до Великодня, - ЗМІ

четвер, 9 квітень 2020, 0:35

З 1 травня дозволять працювати всім іншим магазинах, торговим центрам і перукарням. Навчальний процес у школах відновиться тільки в середині травня. Також дозволять відкрити ресторани та приймати відвідувачів. Кордони відкривати не планують, і вони мож...

Тому, що послідовна: Венедіктова порушила проти Порошенка провадження

четвер, 9 квітень 2020, 0:31

Адвокати екс-президента Ілля Новіков та Ігор Головань вже відреагували на повідомлення з ОГПУ. Генпрокурорка Ірина Венедіктова відкрила провадження про можливі неправомірні дії президента України, повноваження якого припинені. Про це повідомляє прес-це...