У Конгресі США розглядають нові санкції проти РФ

на думку одного з конгресменів, який є ініціатором санкцій, Росія протягом багатьох років відверто ігнорує зобов'язання в рамках Договору про РСМД.

Конгрес США. Ілюстрація:https://newspravda.com/

Голова комітету у закордонних справах палати представників конгресу США пропонує нові санкції щодо Росії за порушення Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності. Про це з посиланням на американське видання "The Hill", повідомляє Інтерфакс, зазначають Патріоти України.

Голова комітету у закордонних справах палати представників конгресу США Ед Ройс вніс поправку в законопроект по обороні на 2018 рік про запровадження нових санкцій стосовно Росії за порушення Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності.

"Ройс представив поправку до щорічного законопроекту з питань оборонної політики, який, як очікується, буде винесено на розгляд палати наступного тижня", - йдеться в повідомленні.

За даними видання, конгресмен "пропонує запровадити санкції щодо окремих осіб, які допомагають Росії розробляти основні системи озброєнь, а також щодо держав-спонсорів тероризму, які купують таку зброю".

Ройс вважає, що Росія "протягом багатьох років відверто ігнорує зобов'язання в рамках Договору про РСМД". "І це ще один приклад російської агресії, яка підриває глобальну стабільність", - зазначає конгресмен.

Як нагадує видання, в законопроекті про оборону вже є попередження про те, що якщо Росія порушить Договір і його вимоги протягом 15 місяців з моменту прийняття законопроекту, то "за національним законодавством США більше не будуть пов'язані зобов'язаннями, які випливають з цього договору".

"Не дозволимо нас залякати": Шольц пообіцяв підтримувати Україну до перемоги

четвер, 1 грудень 2022, 7:32

Німеччина і її союзники продовжать підтримувати Україну в боротьбі проти РФ до самої перемоги у війні. Про це канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив на Берлінській безпековій конференції, передають Патріоти України. При цьому канцлер визнав, що війна в У...

Стало відомо, скільки росіян хочуть продовження війни з Україною: Результати закритого соцопитування в Росії

четвер, 1 грудень 2022, 7:27

На замовлення російського уряду в РФ провели закрите соцопитування, яке показало: лише 25% громадян країни-агресорки виступають за подальше продовження війни проти України. Кількість росіян, які підтримують мирні переговори, зросла до 55%, передають П...