У Косові застрелили лідера місцевих сербів

Суд Косова раніше засудив Олівера Івановича за вчинення військових злочинів під час війни 1998-99 років. Однак цей вердикт було скасовано.

Олівер Іванович. Фото: Рейтерс.

У північній частині міста Косовська Митровиця сьогодні застрелили лідера косовських сербів Олівера Івановича, цей факт підтвердив його юрист Небойша Влаїч, передають Патріоти України із посиланням на The Independent.

Невідомі відкрили вогонь по Івановичу біля офісу його партії у вівторок вранці. Юрист політика підтвердив, що Іванович помер від ран, отриманих при нападі. У зв'язку з цим президент Сербії Александар Вучич скликав термінову нараду з питань безпеки. Вучич також виступить із заявою для громадськості у зв'язку зі смертю Олівера Івановича.

Олівер Іванович - колишній чиновник сербського уряду та керівник політичної партії косовських сербів "Свобода, демократія, справедливість". Суд Косова раніше засудив Івановича за вчинення військових злочинів під час війни 1998-99 років. Однак цей вердикт було скасовано. Саме в цей період продовжується перегляд цієї справи.

Зимовий наступ Росії на Донбасі провалився, - розвідка Великобританії

субота, 1 квітень 2023, 17:41

До таких висновків прийшла розвідка Міністкрства оборони Великої Британії. . Там нагадали, що 11 січня 2023 року начальник Генштабу РФ Герасимов взяв на себе особисте командування "спеціальною військовою операцією" в Україні. . "Перебування Герасимов...

"У нас нема командира, ми всіх на* посилаємо": Окупант поскаржився на "порядки" в "другій армії світу". Перехоплення

субота, 1 квітень 2023, 17:23

Російський окупант розповів, що у "другій армії світу" все зовсім не так добре, як кажуть у росЗМІ. Він поскаржився на відсутність командування - загарбники залишаються на самоті, їх ніхто не контролює. Про це стало відомо з телефонної розмови військов...