У Косові застрелили лідера місцевих сербів

Суд Косова раніше засудив Олівера Івановича за вчинення військових злочинів під час війни 1998-99 років. Однак цей вердикт було скасовано.

Олівер Іванович. Фото: Рейтерс.

У північній частині міста Косовська Митровиця сьогодні застрелили лідера косовських сербів Олівера Івановича, цей факт підтвердив його юрист Небойша Влаїч, передають Патріоти України із посиланням на The Independent.

Невідомі відкрили вогонь по Івановичу біля офісу його партії у вівторок вранці. Юрист політика підтвердив, що Іванович помер від ран, отриманих при нападі. У зв'язку з цим президент Сербії Александар Вучич скликав термінову нараду з питань безпеки. Вучич також виступить із заявою для громадськості у зв'язку зі смертю Олівера Івановича.

Олівер Іванович - колишній чиновник сербського уряду та керівник політичної партії косовських сербів "Свобода, демократія, справедливість". Суд Косова раніше засудив Івановича за вчинення військових злочинів під час війни 1998-99 років. Однак цей вердикт було скасовано. Саме в цей період продовжується перегляд цієї справи.

Окупанти біля Ізюма зазнають великих втрат, однак підтягують резерви, - комбат десантників

неділя, 29 травень 2022, 12:25

Російські окупанти продовжують ввести активні бойові дії на різних напрямках України. Втім, одним із найгарячіших залишається Ізюмський, передають Патріоти України. На цьому напрямку ворог застосовує усі види озброєння, що має. Про це розповів командир...

Путінська Росія впаде Китаю на стіл, а Україна переможе, - генерал

неділя, 29 травень 2022, 12:18

Україна неодмінно переможе у війні з Росією - у цьому немає жодних сумнівів. Але ворога не слід недооцінювати. Він має достатньо ресурсів для ведення довгої війни. Величезні втрати його теж не зупиняють, адже, як і раніше, людське життя для Кремля нічо...