У Києві встановили нове табло контролю швидкості (фотофакт)

За задумом розробників, установка таких табло дисциплінуватиме водіїв і змушуватиме їх підсвідомо дотримуватися дозволеного швидкісного режиму.

У Києві встановили нове табло вимірювання швидкості руху автомобілів. Фото: Фейсбук.

У Києві на вулиці Старонаводницькій з'явилося електронне табло контролю швидкості. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів депутат Київради, екс-заступник голови КМДА Ілля Сагайдак, передають Патріоти України.

Спеціальна апаратура вимірює швидкість проїжджаючих по дорозі автомобілів. Потім показник відображається на табло. Якщо водій їде за правилами, його швидкість висвічується зеленим кольором, а якщо перевищує швидкість, то червоним.

Інформація про швидкість автомобіля нікуди не записується і не несе ніяких юридичних наслідків для водія. Дорожні служби сподіваються на свідомість і самоконтроль автомобілістів.

Раніше таке ж електронне табло в Києві встановили на вулиці Олени Теліги. Подібні прилади вимірювання швидкості - не рідкість в США і країнах Європи. Існує думка, що їх установка дисциплінує водіїв і змушує їх підсвідомо дотримуватися дозволеного швидкісного режиму.

Муженко розповів, як відбувався вивід українських військ з Дебальцевого (відео)

вівторок, 15 жовтень 2019, 0:29

Українським військовим не було необхідності утримувати периметр по позиціях, якщо в тилу у місті вже знаходився противник. На Мінських перемовинах 12 лютого 2015 року було домовлено, що з 15 лютого відбудеться припинення вогню. Три дні Володимир Путін ...

"Дирка" недонаддержави швидко зростатиме: Рахункова палата Росії б'є тривогу через серйозні проблеми з недовиконанням держбюджету

вівторок, 15 жовтень 2019, 0:28

У Рахунковій палаті Росії заявили, що бюджет країни у 2020 році може недоотримати 66,9 мільярда рублів дивідендів, у 2021 році – 77,9 мільярда рублів, у 2022 році – 156,3 мільярда рублів. Тривожна заява з'явилася у висновку на проект федерального бюдже...