У Києві встановили нове табло контролю швидкості (фотофакт)

За задумом розробників, установка таких табло дисциплінуватиме водіїв і змушуватиме їх підсвідомо дотримуватися дозволеного швидкісного режиму.

У Києві встановили нове табло вимірювання швидкості руху автомобілів. Фото: Фейсбук.

У Києві на вулиці Старонаводницькій з'явилося електронне табло контролю швидкості. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів депутат Київради, екс-заступник голови КМДА Ілля Сагайдак, передають Патріоти України.

Спеціальна апаратура вимірює швидкість проїжджаючих по дорозі автомобілів. Потім показник відображається на табло. Якщо водій їде за правилами, його швидкість висвічується зеленим кольором, а якщо перевищує швидкість, то червоним.

Інформація про швидкість автомобіля нікуди не записується і не несе ніяких юридичних наслідків для водія. Дорожні служби сподіваються на свідомість і самоконтроль автомобілістів.

Раніше таке ж електронне табло в Києві встановили на вулиці Олени Теліги. Подібні прилади вимірювання швидкості - не рідкість в США і країнах Європи. Існує думка, що їх установка дисциплінує водіїв і змушує їх підсвідомо дотримуватися дозволеного швидкісного режиму.

"Зеленский и его команда действительно супер, бодро продают воздух направо и налево. Остап Бендер нервно курит", - Климовський

понеділок, 27 травень 2019, 9:43

"Зеленскому хочется крикнуть "Браво!" после его визита на конференцию айтишинков и выдать престижную Шнобелевскую премию за имитацию научных открытий. "Чайник" разводит профи информационных технологий, как слепых котят. Впрочем, не только их", - пише у...

Хіти тижня. Кому дійсно буде туго: Пашинського "переїхав" катер, елітний

понеділок, 27 травень 2019, 9:00

Заради дорогої покупки нардеп мав не тільки не їсти та не пити цілий рік, але й ще десь позичити 25 тисяч. "Тобто, Пашинський повинен був не тільки цілий рік нічого не їсти, а ще й позичити десь 25 000 грн. Однак він не лише не позичав грошей, а й зміг...