"У мене має бути дозвіл збивати російські літаки»: Американський генерал розповів про створення безпольотної зони в Сирії

За словами Девіда Голдфіна, для безпольотної зони необхідно виконати ще дві умови.

Девід Голдфін. Фото: edesknews.com.

ВПС США готові забезпечити створення безпольотної зони в Сирії, але для цього потрібно отримати санкцію на знищення всіх літаків, які будуть її порушувати, зокрема техніки повітряно-космічних сил Росії, заявив американський генерал Девід Голдфін. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

«Оскільки у "Ісламської держави" немає літаків, то це означає, що у мене має бути дозвіл збивати російські та сирійські літаки», - зазначив Голдфін, виступаючи на слуханнях в комітеті з питань збройних сил сенату США в четвер, 16 червня, де проходила попередня процедура його затвердження на посаду головкому ВПС (зараз він займає пост замглавкома, остаточне затвердження на нову посаду має відбутися в сенаті).

За словами генерала, для безпольотної зони необхідно виконати ще дві умови. Перше - у ВПС має бути чітке розуміння, які завдання вирішуються на землі, де «місцеві сили» контролюватимуть ситуацію. Друге - правильний розподіл зусиль авіації між безпольотної зоною і операцією проти терористів.

Раніше в американській адміністрації виступали проти створення в Сирії закритих для польотів районів. У квітні прес-секретар Білого дому Джош Ернест заявив, що в цьому немає сенсу, оскільки ІД (угруповання заборонене в Росії) не атакує з повітря.

Концерті Кобзона не зібрав аншлагу: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 9 червня

понеділок, 9 червень 2025, 8:05

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 09.06.25 орієнтовно склали:

Єльцин бив Наїну до синців, а Путін знущався з дружини, яка ридала: Спливли приголомшливі факти про президентів-садистів

понеділок, 9 червень 2025, 7:23

Сімейне життя президента Франції Еммануеля Макрона наприкінці травня опинилося в епіцентрі пильної уваги після того, як він нібито публічно дістав ляпас від своєї дружини Бріжит Макрон на виході з літака у В'єтнамі. Представник Єлисейського палацу тоді...