"У меня еще есть консервация, велосипеды и две почки" - Михайло Добкін прокоментував арешт свого майна

Також член "Опоблоку" зазначив, що завжди себе некомфортно почуває під куполом парламенту, бо у нього "починають сльозитися очі" і "як би тиск підвищується".

Михайло Добкін. Фото:wikiwand.com

Печерський районний суд столиці заарештував майно народного депутата від "Опозиційного блоку" Михайла Добкіна, підозрюваного в зловживанні службовим становищем і сприянні шахрайству на суму 227 мільйонів гривень. На судовому засіданні слідчий зазначив, що інкримінована парламентарію стаття Кримінального кодексу передбачає покарання з конфіскацією майна, а отже, його необхідно заарештувати. Суд повністю задовольнив клопотання Генпрокуратури. Про це пишуть ФАКТЫ, передають Патріоти України.

Згідно з ухваленим рішенням, арешт накладено на два житлових будинки Михайла Добкіна загальною площею 1137 квадратних метрів, а також винний льох - 200 квадратних метрів. Крім того, заарештували два автомобіля Toyota Land Cruiser 2007 і 2013 років випуску і земельну ділянку - 8 соток.

Народний депутат Михайло Добкін заявив, що ні він, ні його адвокати рішення суду про арешт майна не бачили. "Ні у мене, ні у моєї сім'ї у власності немає жодного квадратного метра землі на території міста Харкова. Треба розбиратися, що потрапило в рішення суду, - сказав він в ефірі авторської програми Дмитра Гордона на телеканалі "112 Україна" і додав: - У мене ще є консервація, велосипеди і дві нирки".

"Я не знаю, що треба Генпрокуратурі, яка звинувачує мене в вигаданих злочинах, де доказова база нуль, немає постраждалих. Однак уже є дозвіл на арешт, вже з мене, як сомалійські пірати, брали викуп, який заплатили мої товариші. Тепер вони посягнули на моє майно, не залишили в спокої і льох. Знаєте, пірати ж без рому жити не можуть. А у мене там пляшок 20-30 рома », - сказав Михайло Добкін. Народний депутат також заявив, що вважає себе в цій справі потерпілим, оскільки у нього час від часу щось відбирають: "То машини, то льох, то будинок. Відібрали у моїх товаришів гроші". А на питання, чи сяде він у в'язницю, відповів: "Так мені все одно".

Крім того, Михайло Добкін зробив ряд дивних заяв. Коментуючи власну ідею про перенесення столиці України до Харкова, народний депутат сказав: "Я вважаю, що Київ сьогодні - не фартове місце для української столиці. Тут постійно щось не складається. Я відразу кажу: я люблю Київ, я не ображаю Київ, я ніколи не ображаю киян, але ще треба зрозуміти, що киян тут, може, залишилося, як москвичів, - лічені відсотки". За словами Михайла Добкіна, до Харкова можна було б перенести "якусь частину інститутів державної влади".

Відповідаючи на питання, чи вживає наркотики його молодший брат, народний депутат Дмитро Добкін, підозрілу нервову поведінку якого в парламенті, супроводжувану неконтрольованими жестами, не раз відзначали журналісти, парламентарій сказав: "Я не хочу цієї теми (наркотиків. - ред.) торкатися. Він (Дмитро Добкін. - ред.) в силу свого характеру дуже некомфортно почувається у Верховній Раді.

І я себе там некомфортно почуваю. Там дуже складна енергетика, саме під куполом. І це з 2004 року. Я ось кажу, що Київ не годиться для столиці. Я не знаю, що на цьому місці було. Може, цвинтар, може, болото яке, може, стадо мамонтів померло". За словами політика, в парламенті у нього "починають сльозитися очі" і "як би тиск підвищується".

Через підтримку НАТО: В Фінляндії скоїли напад на депутата

субота, 25 березень 2023, 22:41

В суботу, 25 березня, в Гельсінкі 38-річний чоловік здійснив напад на депутата парламенту Фінляндії Бена Зисковича (Національна коаліційна партія). Депутат каже, що зловмисник мотивував свій напад на нього тим, що політик підтримує шлях країни до НАТО,...

Акторка Шукшина заявила, що HIMARS автоматично наводиться по росіянах, які були вакциновані від коронавірусу

субота, 25 березень 2023, 22:15

Російська акторка та затята противниця щеплень від коронавірусу Марія Шукшина, за інформацією ЗМІ, заявила, що застосувати американську зброю щодо росіян було давно продуманою операцією, передають Патріоти України. «Те, що почалося в 2020-му році – був...