У Папи Римського Кремлю нагадали про відповідальність за мир в Україні

У Ватикані наголосили, що російська влада повинна поставити інтереси світу над усіма іншими.

Кардинал П'єтро Паролін. Фото:vidia.org

Після візиту в Росію держсекретар Ватикану, кардинал П'єтро Паролін в ефірі радіо Ватикану підкреслив, що саме на Москві лежить відповідальність за мир в ряді регіонів світу. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на DW.

За словами кардинала, Росія "несе велику відповідальність за розвиток світу". Глава уряду католицького міста-держави зазначив, що українське питання викликає "значне занепокоєння" у Ватикані.

Перш за все Святий Престол наполягає на вирішенні гуманітарних аспектів, починаючи з важливої ініціативи Папи для України (...) Однією з тем є звільнення ув'язнених, - цитує Пароліна сайт радіо Ватикану.

Друга людина в ієрархії Ватикану зазначив, що російська влада повинна поставити інтереси світу над усіма іншими.

Він зазначив, що саме про це говорив на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним, яка, за його словами, пройшла конструктивно. Представник Ватикану також прокоментував зустріч з патріархом РПЦ Кирилом і заявив про "нову атмосферу між російською православною і католицькою церквами".

Смерть російським ВМС: Головний конструктор повідомив, коли перші "Нептуни" стануть на бойове чергування

п’ятниця, 15 лютий 2019, 21:42

За словами керівника КБ, перший варіант ракетного комплексу Нептун в наземному виконанні, призначеному для прикриття акваторії Чорного та Азовського морів, буде готовий на початку наступного року. В якості повітряного носія Нептуна обраний літак Су-24М...

Хіти тижня. ''Без Росії нам крах!'': "Любий друзь" третього президента оскандалився прогнозом про майбутнє України

п’ятниця, 15 лютий 2019, 21:00

При цьому Червоненко стверджує, що Україні ще необхідно стати гідним суб'єктом, з яким РФ говоритиме. "Я вважаю, що сьогодні без Росії нам економічний крах", — сказав він. За його словами, найголовніше питання у країні на сьогодні — як перестати бути "...