Україні є сенс розмістити на своїй території військові бази США, аби убезпечитись від агресії Російської Федерації. Про це в ефірі ток-шоу "Ситуація" заявив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Іван Вінник, відповідаючи на запитання про доцільність появи таких баз у нашій країні, зазначають Патріоти України.
"Очевидно так, тому що всі країни НАТО, які сьогодні знаходяться у безпосередній близькості до Російської Федерації або межують з країнами, які знаходяться під безпосереднім її впливом, будують такі бази.
Мова йде, наприклад, про Польщу, яка виділяє 1 млрд євро з військового бюджету, для того, щоб збудувати повноцінну базу НАТО на своїй території, де розмістяться 2,5 тисячі військовослужбовців та адміністративний персонал.
Це буде постійний пункт дислокації американської армії. Те саме роблять у меншому масштабі балтійські країни. РФ сама спонукала ці країни розбудовувати свою національну безпеку та оборону з застосуванням таких заходів", - зазначив депутат.
Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...
Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...