Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що ядерна складова відіграє критичну роль у забезпеченні глобальної стабільності і безпеки, тому в Росії про скорочення арсеналів разом зі зняттям санкцій говорити поки не будуть. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на ТСН.
"Тому пов'язувати питання санкцій і питання ядерного скорочення навряд чи в майбутньому буде можливо з експертної точки зору. Наш президент неодноразово говорив, що питання санкцій не є темою нашого порядку денного. Росія не була ініціатором порушення цього питання. І вона не буде, за словами Путіна, ініціатором скасування якихось рестрикцій ", — сказав він, передає Інтерфакс.
За його словами, скорочення "можуть призвести до порушення того, що є основним моментом, — це ядерний паритет, ядерне стримування". "Ядерне роззброєння — це концептуальне парасолькове поняття, але воно складається з величезної кількості нюансів, про які ви говорили. Воно не може бути диспропорційним. Композиція цієї ядерної складової в США і у нас в країні різна. І тому якісь симетричні скорочення тут абсолютно неприпустимі і недоречні ", — сказав Пєсков.
Він також зазначив, що симетричне скорочення ядерного потенціалу неприпустиме, адже композиція ядерної складової в США і РФ різна. Разом з тим, він зауважив: "Що стосується в цілому парасолькового поняття ядерного роззброєння, Росія завжди — і Путін теж про це говорив неодноразово — була і залишається прихильницею скорочення ядерної зброї. Але справедливого, пропорційного і без порушення ось цієї рівноваги".
Пєсков прокоментував і власне закид Трампа про скорочення, мовляв, він ще має увійти в курс справи. "Б'юся об заклад, більше йому розповідали про страшні кібератаки, про втручання росіян у внутрішні справи Америки, про спроби росіян маніпулювати чим завгодно в Америці", — додав Пєсков.
Російські війська намагаються блокувати селище Велика Новосілка Донецької області. Наступаючи, окупанти використовують бронетехніку. Поо це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ОСУВ "Хортиця", Deep State. "На Новопавлівському напрямку противник, кори...
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...