
Мітинг за участю лідера РНС Міхеіла Саакашвілі у центрі Києва завершився, частина учасників вирушила автопробігом до маєтку президента Петра Порошенка у смт.Козин, повідомляють Патріоти України з посиланням на Українську Правду.
Як заявив зі сцени на Європейській площі нардеп Юрій Дерев'янко, учасники мають намір провести наступну акцію 18 лютого. При цьому президента України закликали "прийти в цей день на Майдан і заявити про свою відставку".
Наразі учасники автопробігу їдуть Столичним шоссе у напрямку Козина під націоналістичні пісні, проголошуючи "Ми вимагаємо відставки президента".
Біля в'їзду до маєтку вже під час прибуття учасників автопробігу чергували 2 кордони поліції, які забезпечують порядок на місці.
Як повідомили у "РНС", учасники акції намагалися запустити дрон над маєтком, але, за їхніми словами, там стоїть "глушилка", яка не дає техніці піднятися вище 5 метрів і збиває сигнал. Наразі ситуація під маєтком президентабільш-менш спокійна.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....