У самоволку ходять "водку жрать": "Керівники" "ДНР" пожалілися на недостойну поведінку терористів

Також почастішали конфлікти бойовиків з представниками цивільного населення.

У "ДНР" процвітає алкогольна самоволка. Фото: Укрінформ.

У самопроголошеній "ДНР" почастішали випадки самовільного залишення бойовиками розташування "військових частин" з метою розпивання алкогольних напоїв. Про це йдеться у закритому циркулярі на ім'я "коменданта гарнізону", повідомив у "Фейсбуці" керівник групи "Інформаційний спротив", нардеп Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

"Представники комендатури "ДНР" в Донецьку звертають увагу останнього на дедалі частіші випадки самовільного залишення "військовослужбовцями ДНР" розташування частин з метою придбання і розпивання алкогольних напоїв, а також на винос зброї за межі підрозділів і неохайний зовнішній вигляд", - поінформував Тимчук.

Також, за його даними, почастішали конфлікти бойовиків з представниками цивільного населення. "Наводиться цілий список затриманих "військовослужбовців" з частин і підрозділів "1-го АК ДНР", дислокованих в Донецьку", - зазначив військовий експерт.

Скандал із орденом Білого орла не стихає: У Польщі пояснили позицію щодо Зеленського, Муссоліні та Шредера

понеділок, 22 червень 2026, 9:55

"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...

США та Іран домовилися? З'явилися подробиці переговорів щодо Ормузької протоки

понеділок, 22 червень 2026, 9:38

Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...