У Сенаті США запропонували законом заборонити Трампу приймати Росію в G7

Один із сенаторів із табору демократів вважає, що президент США "ігнорує зловмисну поведінку" Москви.

Сенатор Роберт Менендес. Фото:Радіо Свобода

Демократ Роберт Менендес вніс до військового бюджету США поправку, яка пропонує законодавчо заборонити президенту США Дональду Трампу приймати Росію в G7 і відновлювати G8. Трампу пропонується забрати свої слова про повернення до формату G8 і заявити, що Росію приймуть в G7 тільки після того, як вона "припинить підривати правила світопорядку", а також передасть Україні Крим, зазначають Патріоти України.

Менендес розраховує, що якщо конгресмени приймуть бюджет, це поставить Трампа перед вибором: відкинути бюджет цілком або затвердити разом з поправкою. Якщо Трамп скористається правом вето, Конгрес зможе подолати рішення президента.

Конгресмени часто користуються цим прийомом, щоб змусити президента піти на той чи інший крок. Менендес вважає, що Трамп "ігнорує зловмисну поведінку" Москви.

Сенатор заявив, що тільки сам президент Росії Володимир Путін може всерйоз розглядати можливість відновлення G8. При цьому Менендес вважає членство в G7 "нагородою" для Росії.

Джерело: Главное

"Обратный отсчет Трампа: Stormy Daniels готовит "бомбу", - Олег Пономар

середа, 19 вересень 2018, 8:17

"Среда. Что нужно отметить?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Торговые войны Трампа: Китай в ответ на новые пошлины США введет повышенные таможенные пошлины на импорт амер...

Хіти тижня. "Отравление Скрипалей, или Тайна солсберийской проститутки", - блогер

середа, 19 вересень 2018, 3:00

"Простая английская проститутка, загадочно посетившая номер анаболических геев Петрова и Боширова в Солсбери, спутала все карты британской военщине, пытавшейся вылепить из суровых русских парней, приехавших в Англию оттянуть друг друга по полной, каких...