У Сенаті США запропонували законом заборонити Трампу приймати Росію в G7

Один із сенаторів із табору демократів вважає, що президент США "ігнорує зловмисну поведінку" Москви.

Сенатор Роберт Менендес. Фото:Радіо Свобода

Демократ Роберт Менендес вніс до військового бюджету США поправку, яка пропонує законодавчо заборонити президенту США Дональду Трампу приймати Росію в G7 і відновлювати G8. Трампу пропонується забрати свої слова про повернення до формату G8 і заявити, що Росію приймуть в G7 тільки після того, як вона "припинить підривати правила світопорядку", а також передасть Україні Крим, зазначають Патріоти України.

Менендес розраховує, що якщо конгресмени приймуть бюджет, це поставить Трампа перед вибором: відкинути бюджет цілком або затвердити разом з поправкою. Якщо Трамп скористається правом вето, Конгрес зможе подолати рішення президента.

Конгресмени часто користуються цим прийомом, щоб змусити президента піти на той чи інший крок. Менендес вважає, що Трамп "ігнорує зловмисну поведінку" Москви.

Сенатор заявив, що тільки сам президент Росії Володимир Путін може всерйоз розглядати можливість відновлення G8. При цьому Менендес вважає членство в G7 "нагородою" для Росії.

Джерело: Главное

"Россия - это не союз", - Руденко

п’ятниця, 16 листопад 2018, 14:11

Одним из новорожденных деструктивных мифов путинской России есть миф о том, что, нынешняя Россия – это бывший Советский Союз. Одним из новорожденных деструктивных мифов путинской России есть миф о том, что, нынешняя Россия – это бывший Советский Союз. ...

Хіти тижня. Незважаючи на тиск: Митрополит, який не підтримав постанову Синоду УПЦ МП

п’ятниця, 16 листопад 2018, 14:00

Митрополит Вінницький і Барський Симеон пояснив своє рішення тим, що не згоден з розривом євхаристійного спілкування з Константинополем. Митрополит Вінницький і Барський Симеон не підписав постанову Собору УПЦ МП, передають Патріоти України. Незважаюч...