Україна - епіцентр російської агресії проти всього світу: Американський конгресмен пояснив, чому Путіна необхідно зупинити (відео)

Майкл Маккол прокоментував враження від свого візиту в Україну.

Майкл Маккол. Фото:Радіо Свобода

Україна - це епіцентр путінської агресії, яка загрожує всьому світу, а главу РФ Володимира Путіна необхідно зупинити. Про це заявив американський конгресмен Майкл Маккол під час візиту до Києва, про що написав у Twitter, передають Патріоти України.

"Я перебуваю зараз в Києві, в Україні та недалеко від російського кордону. Ця країна зараз знаходиться в стані війни з Росією, з Путіним. Поки я говорю ці слова, чотири мільйони людей перебувають в окупації на сході України. Крим захоплений Росією. Це епіцентр війни, путінської агресії, російської агресії не тільки проти України, а проти всього світу.

Кожен день існує загроза кібератак, загроза відключення електромереж, фінансового сектора, уряду, нарешті. Нам багато чому слід повчитися в України і багато всього вже дізналися в цій поїздці, але єдине є очевидним - пана Путіна необхідно зупинити", - сказав він.

Окупанти біля Ізюма зазнають великих втрат, однак підтягують резерви, - комбат десантників

неділя, 29 травень 2022, 12:25

Російські окупанти продовжують ввести активні бойові дії на різних напрямках України. Втім, одним із найгарячіших залишається Ізюмський, передають Патріоти України. На цьому напрямку ворог застосовує усі види озброєння, що має. Про це розповів командир...

Путінська Росія впаде Китаю на стіл, а Україна переможе, - генерал

неділя, 29 травень 2022, 12:18

Україна неодмінно переможе у війні з Росією - у цьому немає жодних сумнівів. Але ворога не слід недооцінювати. Він має достатньо ресурсів для ведення довгої війни. Величезні втрати його теж не зупиняють, адже, як і раніше, людське життя для Кремля нічо...