"Україна буде в НАТО": Клімкін поділився результатами візиту до Вашингтону

Америка бере курс на зміцнення та розширення НАТО. І тут прагнення двох наших союзних держав повністю співпадає.

Патріоти України вже писали про заяву держсекретаря США на підсумковій прес-конференції зі своїм українським візаві. А ось що за підсумками засідання Комісії стратегічного партнерства Україна-США в Вашингтоні глава МЗС України Павло Клімкін.

"У нашій спільній заяві написано, що Сполучені Штати підтримують наші євроатлантичні прагнення, і що одного дня Україна буде в НАТО", - наголосив міністр закордонних справ.

Голова зовнішньополітичного відомства підкреслив, що під час засідання комісії, а також під час його зустрічі з держсекретарем США Майком Помпео, обговорювалися додаткові кроки для просування України в напрямку НАТО, зокрема, в контексті реформ та імплементації закону про національну безпеку.

"Насправді, вступ до НАТО – це процес не тільки зміни в нашому секторі безпеки й оборони, це процес звільнення всієї країни", - зауважив глава МЗС.

Україна і США домовилися про зміцнення військово-технічної співпраці і надання США військової допомоги, "яка сприятиме зміцненню обороноздатності України у довгостроковій перспективі".

Клімкін і Помпео заявили, що у 2019 році між країнами продовжиться співпраця у галузі безпеки, зокрема, допомога на протидію втручанню РФ у вибори, спільні навчання і взаємодія у галузі кібербезпеки.

На Херсонщині українські військові знищили десятки окупантів, 2 склади боєприпасів і РСЗВ "Ураган"

вівторок, 5 липень 2022, 11:59

На Херсонському напрямку ЗСУ своїми мішенями продовжують обирати склади боєприпасів росіян та місця дислокації військ і техніки. Минулої доби знищили 2 склади боєприпасів противника. Удар наносили по військах РФ у районі Дар'ївки. Про це повідомляє Опе...

Гроші підуть на допомогу ЗСУ: На аукціон виставили авто Зеленського-Голобородька із серіалу "Слуга народу" (фото)

вівторок, 5 липень 2022, 11:44

В Україні на аукціон виставили пікап Chevrolet Silverado 2005 випуску. Автомобіль уславився тим, що знімався у серіалі "Слуга народу". Про це повідомляється на сторінці аукціону у Facebook, передають Патріоти України. Саме на цьому на яскраво-червоному...