"Україна буде в НАТО": Клімкін поділився результатами візиту до Вашингтону

Америка бере курс на зміцнення та розширення НАТО. І тут прагнення двох наших союзних держав повністю співпадає.

Патріоти України вже писали про заяву держсекретаря США на підсумковій прес-конференції зі своїм українським візаві. А ось що за підсумками засідання Комісії стратегічного партнерства Україна-США в Вашингтоні глава МЗС України Павло Клімкін.

"У нашій спільній заяві написано, що Сполучені Штати підтримують наші євроатлантичні прагнення, і що одного дня Україна буде в НАТО", - наголосив міністр закордонних справ.

Голова зовнішньополітичного відомства підкреслив, що під час засідання комісії, а також під час його зустрічі з держсекретарем США Майком Помпео, обговорювалися додаткові кроки для просування України в напрямку НАТО, зокрема, в контексті реформ та імплементації закону про національну безпеку.

"Насправді, вступ до НАТО – це процес не тільки зміни в нашому секторі безпеки й оборони, це процес звільнення всієї країни", - зауважив глава МЗС.

Україна і США домовилися про зміцнення військово-технічної співпраці і надання США військової допомоги, "яка сприятиме зміцненню обороноздатності України у довгостроковій перспективі".

Клімкін і Помпео заявили, що у 2019 році між країнами продовжиться співпраця у галузі безпеки, зокрема, допомога на протидію втручанню РФ у вибори, спільні навчання і взаємодія у галузі кібербезпеки.

Єврокомісія ініціює макрофінансову допомогу Україні у 1,2 млрд євро задля подолання економічних проблем, викликаних ескалацією російської загрози

понеділок, 24 січень 2022, 21:22

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн анонсувала нову програму макрофінансової допомоги Україні обсягом 1,2 млрд євро. Про це голова виконавчої влади ЄС заявила під час брифінґу 24 січня, зазначають Патріоти України. За її словами, "новий макрофінанс...

​Агрресоу не місце серед миролюбного зібрання: Низка країн оскаржила повноваження російської делегації в ПАРЄ

понеділок, 24 січень 2022, 21:05

24 січня розпочалася зимова сесія Парламентської Асамблеї Ради Європи. Повноваження російської делегації в ПАРЄ заперечили Україна, країни Балтії, Грузія та Польща. Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко за підсумками засідання у Страсбурзі, зазнач...