
Україна вже незабаром отримає від США більш потужні комплекси радіоелектронної і контрбатарейної боротьби. Про це президент Петро Порошенко сказав на урочистостях в Київській області з нагоди Дня ракетних військ і артилерії Збройних Сил України, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.
Він також нагадав про надання США засобів контрбатарейної боротьби, які модернізуються в Україні.
"Ми отримали також унікальний антимінометний комплекс. Завдяки цьому скорочено час на знищення засобів ураження противника. І цей час, з моменту фіксації і до знищення, становить всього кілька хвилин.
Ці комплекси дуже добре зарекомендували себе на лінії зіткнення. Але вже скоро нам будуть надаватися сучасніші, більш потужні комплекси радіоелектронної боротьби, контрбатарейної боротьби і не тільки зі США", - зазначив глава держави.
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...