Українська альтернатива "Північному потоку-2", або Що робив Порошенко у Туреччині

​Президент України висловив повну підтримку запуску нового газопроводу.

Фото:ТСН

Україна може отримувати газ із Азербайджану завдяки новому Трансанатолійському газопроводу. На це сподівається президент Петро Порошенко, який взяв участь у відкритті проводу у Туреччині, передають Патріоти України.

"Україна повністю підтримує цей проект. І сьогодні ми погодилися, що будемо щасливі диверсифікувати наші джерела енергії і отримувати з TANAP через Болгарію і Румунію постачання газу", - сказав Порошенко.

Він додав, що Україна розраховує на підтримку Туреччини та Азербайджану для постачання газу через альтернативні шляхи.

"Ми розраховуємо на підтримку Туреччини та Азербайджану додаткового постачання енергоресурсів до України альтернативними маршрутами. Я вірю, що найближчим часом ми знайдемо можливості для залучення природного газу з Азербайджану, Каспійського моря не лише до України, а всього регіону, який пов’язаний з українською газотранспортною системою", - каже Порошенко.

Він також наголосив, що цей проект є запорукою енергетичної безпеки Європи, на відміну від російського "Північного потоку-2", який є суто геополітичним проектом, спрямованим на посилення політичного впливу.

Джерело: ТСН.ua

"Россия - это не союз", - Руденко

п’ятниця, 16 листопад 2018, 14:11

Одним из новорожденных деструктивных мифов путинской России есть миф о том, что, нынешняя Россия – это бывший Советский Союз. Одним из новорожденных деструктивных мифов путинской России есть миф о том, что, нынешняя Россия – это бывший Советский Союз. ...

Хіти тижня. Незважаючи на тиск: Митрополит, який не підтримав постанову Синоду УПЦ МП

п’ятниця, 16 листопад 2018, 14:00

Митрополит Вінницький і Барський Симеон пояснив своє рішення тим, що не згоден з розривом євхаристійного спілкування з Константинополем. Митрополит Вінницький і Барський Симеон не підписав постанову Собору УПЦ МП, передають Патріоти України. Незважаюч...