Українська альтернатива "Північному потоку-2", або Що робив Порошенко у Туреччині

​Президент України висловив повну підтримку запуску нового газопроводу.

Фото:ТСН

Україна може отримувати газ із Азербайджану завдяки новому Трансанатолійському газопроводу. На це сподівається президент Петро Порошенко, який взяв участь у відкритті проводу у Туреччині, передають Патріоти України.

"Україна повністю підтримує цей проект. І сьогодні ми погодилися, що будемо щасливі диверсифікувати наші джерела енергії і отримувати з TANAP через Болгарію і Румунію постачання газу", - сказав Порошенко.

Він додав, що Україна розраховує на підтримку Туреччини та Азербайджану для постачання газу через альтернативні шляхи.

"Ми розраховуємо на підтримку Туреччини та Азербайджану додаткового постачання енергоресурсів до України альтернативними маршрутами. Я вірю, що найближчим часом ми знайдемо можливості для залучення природного газу з Азербайджану, Каспійського моря не лише до України, а всього регіону, який пов’язаний з українською газотранспортною системою", - каже Порошенко.

Він також наголосив, що цей проект є запорукою енергетичної безпеки Європи, на відміну від російського "Північного потоку-2", який є суто геополітичним проектом, спрямованим на посилення політичного впливу.

Джерело: ТСН.ua

Призначена дата зустрічі Трампа та Путіна, - ЗМІ

неділя, 24 червень 2018, 23:29

В столицю Австрії вже прибувають групи фахівців з безпеки. Володимир Путін і президент США Дональд Трамп зустрінуться 15 липня в Відні, передають Патріоти України.

Хіти тижня. Москва готується до реваншу: Названо найнебезпечніші для України російські війська (відео)

неділя, 24 червень 2018, 23:05

Втім, Кремль може діяти і на "гібридному фронті". Найбільшу військову загрозу з боку Росії для України становить авіація і ракетні війська. Таку думку висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і вимушено переміщених осіб Геор...