Українська альтернатива "Північному потоку-2", або Що робив Порошенко у Туреччині

​Президент України висловив повну підтримку запуску нового газопроводу.

Фото:ТСН

Україна може отримувати газ із Азербайджану завдяки новому Трансанатолійському газопроводу. На це сподівається президент Петро Порошенко, який взяв участь у відкритті проводу у Туреччині, передають Патріоти України.

"Україна повністю підтримує цей проект. І сьогодні ми погодилися, що будемо щасливі диверсифікувати наші джерела енергії і отримувати з TANAP через Болгарію і Румунію постачання газу", - сказав Порошенко.

Він додав, що Україна розраховує на підтримку Туреччини та Азербайджану для постачання газу через альтернативні шляхи.

"Ми розраховуємо на підтримку Туреччини та Азербайджану додаткового постачання енергоресурсів до України альтернативними маршрутами. Я вірю, що найближчим часом ми знайдемо можливості для залучення природного газу з Азербайджану, Каспійського моря не лише до України, а всього регіону, який пов’язаний з українською газотранспортною системою", - каже Порошенко.

Він також наголосив, що цей проект є запорукою енергетичної безпеки Європи, на відміну від російського "Північного потоку-2", який є суто геополітичним проектом, спрямованим на посилення політичного впливу.

Джерело: ТСН.ua

Хіти тижня. Скільки українців переконані, що Росія веде проти України війну: Названо цікаві цифри

неділя, 17 лютий 2019, 15:00

На Донбасі п'ятий рік триває російсько-українська війна, в якій загинули тисячі захисників країни. Проте, не всі українці вважають, що саме Москва веде проти Києва збройне протистояння на сході, повідомляють Патріоти України. У тому, що на Донбасі йде ...

Хіти тижня. "Разминка перед санкциями, или Как Совбез ООН готовил Россию к битью", - блогер

неділя, 17 лютий 2019, 14:00

"Россия созвала заседание СБ ООН, чтобы обвинить Украину в нарушении "Минска", но в итоге ей пришлось отбиваться от союзников Киева", - пише у своєму блозі Владислав Гірман, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Вечером 12 февраля состоялось за...