Українська альтернатива "Північному потоку-2", або Що робив Порошенко у Туреччині

​Президент України висловив повну підтримку запуску нового газопроводу.

Фото:ТСН

Україна може отримувати газ із Азербайджану завдяки новому Трансанатолійському газопроводу. На це сподівається президент Петро Порошенко, який взяв участь у відкритті проводу у Туреччині, передають Патріоти України.

"Україна повністю підтримує цей проект. І сьогодні ми погодилися, що будемо щасливі диверсифікувати наші джерела енергії і отримувати з TANAP через Болгарію і Румунію постачання газу", - сказав Порошенко.

Він додав, що Україна розраховує на підтримку Туреччини та Азербайджану для постачання газу через альтернативні шляхи.

"Ми розраховуємо на підтримку Туреччини та Азербайджану додаткового постачання енергоресурсів до України альтернативними маршрутами. Я вірю, що найближчим часом ми знайдемо можливості для залучення природного газу з Азербайджану, Каспійського моря не лише до України, а всього регіону, який пов’язаний з українською газотранспортною системою", - каже Порошенко.

Він також наголосив, що цей проект є запорукою енергетичної безпеки Європи, на відміну від російського "Північного потоку-2", який є суто геополітичним проектом, спрямованим на посилення політичного впливу.

Джерело: ТСН.ua

"Обратный отсчет Трампа: Stormy Daniels готовит "бомбу", - Олег Пономар

середа, 19 вересень 2018, 8:17

"Среда. Что нужно отметить?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Торговые войны Трампа: Китай в ответ на новые пошлины США введет повышенные таможенные пошлины на импорт амер...

Хіти тижня. "Отравление Скрипалей, или Тайна солсберийской проститутки", - блогер

середа, 19 вересень 2018, 3:00

"Простая английская проститутка, загадочно посетившая номер анаболических геев Петрова и Боширова в Солсбери, спутала все карты британской военщине, пытавшейся вылепить из суровых русских парней, приехавших в Англию оттянуть друг друга по полной, каких...