Українські морпіхи почали випробування військових катерів "Кентавр" (фото, відео)

Один такий катер може розмістити на своєму борту до 32 чоловік десанту.

Морські піхотинці почали випробування нових катерів. Фото: MIL.IN.UA.

Морські піхотинці зі складу 36-ї бригади почали випробування десантно-штурмових катерів проекту "Кентавр-ЛК", які нещодавно прибули до Одеси. Про це повідомляє MIL.IN.UA, публікуючи фото і відео, передають Патріоти України.

Морські піхотинці у складі взводу перевіряли десантомісткість з розміщенням особового складу, спорядження і боєприпасів на борту десантно-штурмового катера. Як відомо, один такий катер може розмістити на своєму борту до 32 чоловік десанту.

Проектом передбачена їх максимальна швидкість - до 40 вузлів, яка досягається двома водометами виробництва компанії Hamilton Jet з Нової Зеландії.

Королівський дарунок Україні: Як шведські літаючі радари ASC-890 на службі ЗСУ змінять війну проти російських загарбників (відео)

четвер, 30 травень 2024, 3:25

Як вже писали ПУ, Швеція оголосила про новий пакет військової допомоги Україні на 13 млрд шведських крон (близько 1,23 млрд доларів), який стане найбільшим із початку повномасштабного вторгнення РФ. 16-й пакет військової допомоги включає навіть те, чог...

"Только сделали и, бл*дь, в другое место": Окупанти жаліються, що їм на Бєлгородщині дали наказ рити окопи (аудіо)

середа, 29 травень 2024, 23:16

Російські окупанти жаліються, що їх перекидають “з місця на місце” у Бєлгородській області. Там їм доводиться рити окопи, після чого їх посилають “відпрацьовувати” іншу територію. Про це свідчить розмова окупанта з його дружиною, яку перехопило ГУР Мін...