
Представник американського Держдепу Джон Кірбі різко висловився про загострення ситуації на Донбасі, назвавши обстріл проросійськими бойовиками Дебальцеве порушенням Мінських угод. Про це Кірбі сказав на брифінгу, відео з його виступом опубліковано на сторінці Держдепу в Facebook, повідомляють Патріоти України.
Представник Держдепу зазначив, що спалах насильства на Донбасі стурбував США. Він нагадав, що за два дні загинули 6 українських військових, а понад 30 були поранені. Кірбі підкреслив, що це найбільші втрати української армії за такий термін з літа 2015 року.
У Держдепі закликали Росію використовувати свій вплив на бойовиків і забезпечити доступ у зону конфлікту представникам ОБСЄ.
Кірбі зазначив, що США підтримують ідею домогтися припинення вогню шляхом переговорів в Мінську заради безпеки українців, особливо в святковий час.
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...