У будівлі Міністерства оборони, яка загорілася в ніч на 18 червня в Одесі, вибухнув газовий балон. Про це повідомили в прес-службі ДержНС, передають Патріоти України.
У будівлі горів дах, горище і третій поверх. Орієнтовна площа пожежі - 300 кв. Під час ліквідації пожежі стався вибух газового балона, який знаходився в будівлі.
Причина самої пожежі - встановлюється. Загиблих і постраждалих немає.
За повідомленнями місцевих видань, пожежа в будівлі майбутнього штабу ВМСУ сталася після зварювальних робіт ще ввечері 17 червня. Вогонь намагалися самотужки гасити будівельники.
Відзначимо, що ще в липні 2016 року частина будівлі по Фонтанській дорозі, 14 площею близько 10 тисяч квадратних метрів перейшла до Міністерства оборони. Тут повинні розмістити штаб Військово-морських сил України й інститут ВМС Одеської морської академії. Планувалося, що роботи із реконструкції обійдуться більше ніж у 150 мільйонів гривень.
При цьому, пожежі на території військового містечка раніше траплялися регулярно. Найсерйозніша сталася в травні 2014 року - тоді вогонь повністю знищив дах центрального корпусу факультету тилу.
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...