В Естонії пройшли навчання, що не дали Кремлю спокійно спати, - Злий Одесит (фото, відео)

На базі Емарі НАТО провели авіаційні навчання Rammstein Alloy 1, в яких взяли участь бельгійські, іспанські, фінські, шведські, польські та американські ВПС.

В Естонії пройшли навчання, що не дали Кремлю спокійно спати. Фото: ЖЖ.

Напередодні я вже міркував на тему про те, що спонукало росіян в останні дні вдаватися до все більш агресивних провокацій у відносинах з країнами НАТО. Нагадаю, мова йде про небезпечні віражі Су-24 навколо есмінця «Дональд Кук» і вторгнення в повітряний простір Польщі вертольота ВКС РФ. Багато в чому настільки гарячкові метання слід було б пов'язувати з здобуваючими критичну масу в Європі навчаннями НАТО і США. І, що примітно, всі вище озвучені провокації були проведені якраз напередодні авіаційних навчань Ramstein Alloy 1, що проходили в Естонії, на базі Емарі. Про це пише в своєму блозі Злий Одесит, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У навчаннях брали участь бельгійські, іспанські, фінські, шведські, польські та американські ВПС. Сам же комплекс заходів включав в себе не тільки мирні елементи, такі, як ідентифікація і супровід літака, що втратив зв'язок, а й цілком таки недвозначні, а саме - нанесення ударів по наземних цілях умовного противника. Що примітно, управління ходом навчань здійснювалося також за допомогою авіаційного комплексу радіовиявлення і наведення AWACS E-3.

Власне, ці навчання влаштували Кремлю парочку безсонних ночей, тим більше що концентрація літаків на квадратний метр перевищувала концентрацію журналістів.

"Медведчук отменил "Северный поток-2" и объявил газ РФ нашим": Климовський про те, як "Оппо" кидає своїх виборців

середа, 17 липень 2019, 16:45

"Оппоплатформа - за жизнь" как партия колонизаторов гарантирует снижение всех тарифов в два раза. Гарант №1 - ее рядовой член Виктор Медведчук, который, когда вступал в нее, так и сказал, что в правление он не хочет, хочет быть просто рядовым", - пише ...

Хіти тижня. Кого відправить у пекло наступним? Розсекречено військового Путіна, який влаштував ліквідацію ватажків "ЛНР" (фото)

середа, 17 липень 2019, 16:30

Контррозвідка Служби безпеки України (СБУ) розсекретила російського військового, який за вказівкою Кремля організовував спецоперації по ліквідації ватажків так званої "ЛНР", повідомляють Патріоти України. Так, російський спецназівець Садовий Олександр ...