У "катівнях хунти" при бажанні місце знайдеться: Геращенко роз'яснив росіянам, що їх чекає за поїздки до окупованого Криму (відео)

Нардеп порадив росіянам взагалі відпочивати у себе в Сочі або Адлері.

Антон Геращенко. Фото: Сегодня.

Народний депутат Антон Геращенко в ефірі російського телеканалу роз'яснив росіянам, що їх чекає, якщо вони будуть незаконно їздити в окупований Крим, передають Патріоти України.

«Що стосується громадян Російської Федерації, які незаконно приїжджають до Криму і на територію окупованої частини Донбасу, ці люди будуть кримінальними злочинцями за нашим законодавством», - сказав Геращенко, відповідаючи на запитання ведучого.

Також він зазначив, що в Україні прийнято законодавство, яке чітко прописує, як іноземним громадянам, в тому числі громадянам РФ, приїжджати на територію окупованого Криму - це необхідно робити тільки через територію України після дозволу Києва.

«Всі інші випадки незаконних візитів, незалежно від того, сім'я це, поодинокі візити або туристичні групи - це порушення державного кордону України», - заявив Геращенко. При цьому нардеп порадив росіянам взагалі відпочивати у себе в Сочі або Адлері.

"Парламент Кубы проголосовал за присоединение к ОДКБ": Ексрегіонал Царьов зганьбився, поширивши фейк

неділя, 16 січень 2022, 19:45

Ексдепутат Верховної Ради України Олег Царьов, який допомагав Кремлю окупувати Донбас, знову оконфузився. Він повірив фейку про приєднання Куби до ОДКБ. Свій допис в Telegram колаборант уже видалив, але скріншоти залишилися, передають Патріоти України....

Наявність "чорної каси слуг" у Зеленського категорично заперечують: Кабміні відзвітував, скільки Ірина Верещук офіційно заробила на посаді очільниці МінТОТ

неділя, 16 січень 2022, 19:20

Ірина Верещук, яка обіймає посаду віцепрем’єр-міністр - міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій два місяці, заробила в 2021 році понад 100 тисяч гривень, зазначають Патріоти України. . В середньому за один місяць роботи Верещук нараховув...