У "катівнях хунти" при бажанні місце знайдеться: Геращенко роз'яснив росіянам, що їх чекає за поїздки до окупованого Криму (відео)

Нардеп порадив росіянам взагалі відпочивати у себе в Сочі або Адлері.

Антон Геращенко. Фото: Сегодня.

Народний депутат Антон Геращенко в ефірі російського телеканалу роз'яснив росіянам, що їх чекає, якщо вони будуть незаконно їздити в окупований Крим, передають Патріоти України.

«Що стосується громадян Російської Федерації, які незаконно приїжджають до Криму і на територію окупованої частини Донбасу, ці люди будуть кримінальними злочинцями за нашим законодавством», - сказав Геращенко, відповідаючи на запитання ведучого.

Також він зазначив, що в Україні прийнято законодавство, яке чітко прописує, як іноземним громадянам, в тому числі громадянам РФ, приїжджати на територію окупованого Криму - це необхідно робити тільки через територію України після дозволу Києва.

«Всі інші випадки незаконних візитів, незалежно від того, сім'я це, поодинокі візити або туристичні групи - це порушення державного кордону України», - заявив Геращенко. При цьому нардеп порадив росіянам взагалі відпочивати у себе в Сочі або Адлері.

Мертві душі на службі Х**ла: Експерти нарахували в обнуленні Путіна більш як 20 млн "зайвих" голосів

п’ятниця, 3 липень 2020, 15:26

22 млн "аномальних" голосів на голосуванні за поправки до Конституції РФ можуть бути наслідком вкидань або приписування. Як зазначив у Facebook російський дослідник Сергій Шпількін, проти поправок до Конституції проголосувало значно більше росіян, ніж ...

План агресора, чи поведеться Зе? Росія вимагає до 6 липня представити проект щодо статусу Донбасу, - Spiegel

п’ятниця, 3 липень 2020, 14:38

Російська Федерація вимагає від України до 6 липня представити зміни до Конституції, які закріплять особливий статус Донбасу. Москва чекає, що документ буде обговорюватися в контактній групі. Про це пише німецьке видання Spiegel, у розпорядженні якого ...