В Кремлі до цього часу не можуть отямитися від перемоги Трампа, - Лілія Шевцова

Президент США вже порушив баланс і змінив роль Америки в світі.

Лілія Шевцова. Фото: www.colta.ru.

Кремль готувався до перемоги екс-кандидата в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон на виборах минулого року. Про це в інтерв'ю LIGA.net заявила російський політолог, дослідник Королівського інституту міжнародних відносин "Chatham House" (Лондон) Лілія Шевцова, передають Патріоти України.

"Думаєте, Кремль хотів перемоги Трампа? Так в страшному сні їм не снився Трамп на посаді президента США. Вони хотіли і готувалися до перемоги Хілларі Клінтон - ось це дуже важливий момент. Але хотіли і готувалися вони таким чином, щоб Клінтон стала президентом з максимально підмоченою репутацією. У Кремлі добре знають демократів і вміють з ними працювати - з команди Клінтон вони всіх знають. Перемога Гілларі означала б продовження курсу Обами, а при Обамі російська дипломатія переживала золотий вік", - зазначила Шевцова.

За її словами, від перемоги Трампа в Кремлі до цього часу не можуть отямитися.

"Зрозумійте, козир російської зовнішньої політики - непередбачуваність. Але працювати так Росія може тільки якщо повністю розуміє і може передбачати кроки інших гравців, і США - в першу чергу. А зараз про яку передбачуваність можна говорити, коли президент США - Дональд Трамп? Тим більше гасло "Америка - понад усе" особливо страшне для Росії, тому що передбачає нову гонку озброєнь. А при нашому смішному для США військовий бюджет в $80 мільярдів, про яку гонку взагалі може йти мова? Росія шокована Трампом", - підкреслила Шевцова.

Вона вважає, що перемога Трампа, людини без цінностей, - це ж результат бунту американців проти істеблішменту.

"Він так розбурхає Америку, що вони знову повернуться до інститутів і правил. Уже зараз в США конгрес знову стає Конгресом, а медіа згадують про те, що вони - оплот демократії, і це дуже добре", - додала політолог.

Шевцова сказала, що президент США вже порушив баланс і змінив роль Америки в світі.

"Підірвав базу світового ліберального порядку. Трамп розбив вікна, пройшовся мітлою по приміщенню, і що з цього вийде - поки незрозуміло. Але позитив у тому, що завдяки його поведінці в США, а значить, і в усьому світі будуть зміцнюватися, прокинуться інститути, знесилені до цього. У США це Конгрес, медіа, суди, і, врешті-решт, силові відомства, які намагаються приборкати його хуліганство. Без кризи, без шоку і без паралічу нове виникнути не може", - зазначила Шевцова.

Прощавай, диктаторе! Компанія-розробник World of Tanks перевезла потихеньку з Мінська до Київ сотні провідних фахівців

понеділок, 19 жовтень 2020, 19:19

За інформацією медія компанія Wargaming - розробник популярної гри World of Tanks - перевезла з Мінська у київський офіс близько 200-300 співробітників, зазначають Патріоти України. Про це зокрема повідомляє AIN.UA з посиланням на джерела, офіційно у к...

Іра Попінс справжня фея! Верещук витратила на свою виборчу кампанію втричі більше, ніж її партія

понеділок, 19 жовтень 2020, 19:10

Київська територіальна виборча комісія опублікувала частину проміжних фінансових звітів кандидатів. Виборчий фонд кандидатки від партії "Слуга народу" Ірини Верещук на 100% профінансувала місцева партійна організація, повідомляють Патріоти України з по...