У Києві може обвалитися ще один "втомлений" міст (фото)

Шляхопровід на Либідській площі знаходиться в аварійному стані.

Шляхопровід на Либідській площі. Фото: Главком.

Черговий київський міст може впасти на голови киян. Шляхопровід на Либідській площі було побудовано в середині 20-го століття. Він з'єднує два столичних райони - Печерський і Голосіївський. Ще за часів правління Черновецького було заплановано реконструкцію шляхопровода-«пенсіонера» на Либідській, пишуть Патріоти України з посиланням на glavcom.ua.

Зовнішній вигляд шляхопроводу задовільний. Особливо, коли «пролітаєш» по ньому або під ним на автомобілі. Асфальт, в порівнянні з іншими столичними дорогами, на четвірку, опори пофарбовані і начебто цілі.

Але якщо пройти по мосту пішки, стає моторошно. Поручні тримаються на чесному слові. Деякі взагалі з'їла іржа: вони буквально висять в повітрі. До краю страшно підійти. На тротуарі тріщини, через які знизу пробивається денне світло. Рукою можна дотягнутися до проводів, що звисають зі стовпів.


"Ми не знаємо, наскільки велика ця країна": Орбан цинічно висловився про вступ України в ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 13:53

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав російську агресію проти України «слов'янською братньою війною». Про це він сказав в ефірі Kossuth radionak, передають Патріоти України. Орбан зазначив, що Угорщина від початку дивилася на цю війну інакше, ні...

Українцям доведеться доконати утилізацію: Недобитки "Вагнера" повертаються до Бахмута - британська розвідка

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:36

Останніми тижнями до сотні бійців, пов’язаних з приватною військовою компанією (ПВК) Вагнер, почали передислокацію в Україну як окремо, так і невеликими групами, для участі у бойових діях на боці різноманітних проросійських підрозділів. Про це 29 верес...