У Києві може обвалитися ще один "втомлений" міст (фото)

Шляхопровід на Либідській площі знаходиться в аварійному стані.

Шляхопровід на Либідській площі. Фото: Главком.

Черговий київський міст може впасти на голови киян. Шляхопровід на Либідській площі було побудовано в середині 20-го століття. Він з'єднує два столичних райони - Печерський і Голосіївський. Ще за часів правління Черновецького було заплановано реконструкцію шляхопровода-«пенсіонера» на Либідській, пишуть Патріоти України з посиланням на glavcom.ua.

Зовнішній вигляд шляхопроводу задовільний. Особливо, коли «пролітаєш» по ньому або під ним на автомобілі. Асфальт, в порівнянні з іншими столичними дорогами, на четвірку, опори пофарбовані і начебто цілі.

Але якщо пройти по мосту пішки, стає моторошно. Поручні тримаються на чесному слові. Деякі взагалі з'їла іржа: вони буквально висять в повітрі. До краю страшно підійти. На тротуарі тріщини, через які знизу пробивається денне світло. Рукою можна дотягнутися до проводів, що звисають зі стовпів.


Чоловіків – на фронт, дружинам - кримінальна стаття: Військове керівництво РФ придумало ноу-хау для боротьби зі скаргами родин "мобіків"

четвер, 30 березень 2023, 10:49

Військове керівництво Росії придумало спосіб боротися з численними скаргами з боку сімей військовослужбовців РФ. Дружинам солдатів загрожує кримінальна стаття та перевірка особи за фактом дискредитації "СВО". Про це повідомляє Telegram-канал "Досье шпи...

Це буде кінець для Лукашенка: Ударом Tomahawk США можуть рознести "ядерну" базу РФ у Білорусі, - Жданов

четвер, 30 березень 2023, 10:38

Полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов прокоментував ситуацію навколо наміру країни-агресора РФ розмістити в Білорусі тактичну ядерну зброю, передають Патріоти України. "Я не думаю, що з боку НАТО буде якась різка реакція. Ми вже спостерігаєм...